Słownik RTFM co to jest? Do czego służy skierowana do uzytkownika nekajacego pytaniami innych.

Czy przydatne?

Co to jest RTFM

Co to jest RTFM: [wulg.] usilna zacheta do zapoznania się z dokumentacja, skierowana do uzytkownika nekajacego pytaniami innych uczestników internetowych spotkan. Skrót ten bywa rozwijany jeszcze odmiennie; w zupelnie łagodnym przekladzie znaczy: "Czytajze dokumentacje!". Internet nie jest inny niz jego uzytkownicy, mozna w nim spotkac takze wyrazenia wulgarne. Wazne, by nie przesadzac z ich uzywaniem, jest to by po zasobie slów (i skrótów) nie dalo się rozpoznac kierunku, z którego slowa te plyna. Istnieje komercyjny program automatycznie filtrujacy w Internecie zwroty i wyrazenia obrazliwe. Zobacz tez mowa skrótów w Internecie, netykieta, zargon IRC, Bonus 1
Jak działa Rozmiar:
Co to jest do pojemnosci pamieci komputerów i jej fragmentów ( slów pól, bloków, obszarów). R. pamieci stale rosna, wyraza się je w bajtach, kilobajtach, megabajtach, gigabajtach, a nawet - w razie olbrzymich rtfm co to jest.
Jak działa Rozruch Systemu:
Co to jest na doprowadzeniu mechanizmu do stanu gotowosci operacyjnej poprzez stopniowe ladowanie i uruchamianie niezbednych mechanizmów. W komputerach osobistych r.s. nastepuje natychmiast po wlaczeniu rtfm definicja.
Jak działa Regula:
Co to jest 1. obiekt jezyka SQL; 2. wzór; w szczególnosci wzór w logice BAN rtfm co znaczy.
Jak działa Rozkaz Uprzywilejowany:
Co to jest tylko w t r y b i e s y s t e m o w y m, gdzie komputer zaczyna prace po wlaczeniu zasilania i gdzie dziala mechanizm operacyjny. Specjalnym przypadkiem r.u. jest rozkaz zmiany bitu trybu pracy z rtfm słownik.
Jak działa Red Hat Software:
Co to jest spółka produkujaca komercyjne wersje mechanizmu Linux i oprogramowania uzytkowego dla tego mechanizmu rtfm znaczenie.

Czym jest Rtfm znaczenie w Słownik programisty R .