Słownik rozstrój co to jest? Do czego służy powodowany nagromadzeniem zle udokumentowanych.

Czy przydatne?

Co to jest rozstrój

Co to jest ROZSTRÓJ: stopniowy rozklad mechanizmu o zlej architekturze, powodowany nagromadzeniem zle udokumentowanych, doraznych zmian i poprawek wprowadzanych w czasie jego eksploatacji. Zobacz tez niezawodnosc, wydajnosc, cykl zycia oprogramowania
Jak działa Robotyka:
Co to jest galaz interdyscyplinarnej wiedzy technicznej (automatyka, informatyka, mechanika dokładna) dotyczaca projektowania, budowy i zastosowan robotów rozstrój co znaczy.
Jak działa Rozdzielczosc:
Co to jest jakosci monitorów, drukarek albo ploterów wyrazana liczba piksli albo kropek przypadajacych na cal ( dpi). W razie monitorów r. okresla ogólna liczba piksli na ekranie (na przykład karta SVGA moze rozstrój krzyżówka.
Jak działa Rozszerzalnosc:
Co to jest 1. wlasciwosc mechanizmu rozszerzalnego; 2. [pot.] potencjalna zdolnosc oprogramowania do interpretowania nowych polecen, zdefiniowanych poprzez uzytkownika ( makropolecen rozstrój co to jest.
Jak działa Rejestr Stanu:
Co to jest albo urzadzenia zewnetrznego okreslajacy stan wywolany wykonaniem ostatniej operacji albo informujacy o trwaniu operacji albo jej zakonczeniu i skutkach. Programowe sprawdzanie r.s. pozwala na rozstrój słownik.
Jak działa RS-422:
Co to jest rekomendowany poprzez EIA standard asynchronicznego przesylania portem szeregowym z szybkoscia do 920 Kb/s, użytkowany w komputerach Macintosh rozstrój czym jest.

Czym jest Rozstrój znaczenie w Słownik programisty R .