Słownik redagowanie co to jest? Do czego służy komputerów dzieje się najczesciej interakcyjnie.

Czy przydatne?

Co to jest redagowanie

Co to jest REDAGOWANIE: doprowadzanie danych do nalezytego stanu. R. za pomoca komputerów dzieje się najczesciej interakcyjnie, choc robota wsadowa (czesto z różnymi przebiegami) tez znajduje tu wykorzystanie jako tak zwany r e d a g o w a n i e s y s t e m a t y- c z n e (systematic editing). Pojecie r. jest nader szerokie, obejmuje na przykład zarówno przygotowanie tekstu do druku, jak i przeksztalcanie formalne tresci programu, zmierzajace do podniesienia jego czytelnosci, albo operacje graficzne, za pomoca których plastyk (albo amator) opracowuje symbol firmowy, lub czynnosci korygowania danych realizowane poprzez kasjerke w banku. Nawet przycinanie drzewa katalogów i przenoszenie plików we wlasciwe miejsca jest forma r. Cechy komputerów, takie jak powtarzalnosc dzialan i mozliwosc ich anulowania, dokladnosc i szybkosc, sprawiaja, ze r. komputerowe jest codzienna czynnoscia realizowana poprzez miliony ludzi. Tekst tego slownika przed wydrukowaniem byl poddany dziesiatkom przebiegów r. Zobacz tez przetwarzanie tekstu
Jak działa Rozliczanie:
Co to jest mechanizmu operacyjnego wykonujace na biezaco pomiary zuzycia zasobów systemowych poprzez programy uzytkowe (czas procesora, ilosc miejsca zajmowanego w pamieci, eksploatacja urzadzen zewnetrznych) i redagowanie co znaczy.
Jak działa Rekurencja:
Co to jest algorytmu, polegajaca na tym, ze w któryms kroku algorytmu nastepuje odwolanie do calego algorytmu. Przyklad r. w definicji funkcji silnia (jezyk ANSI C): long silnia (int n) { if (n == 0) return 1 redagowanie krzyżówka.
Jak działa Rotacja Dysku:
Co to jest ruch obrotowy dysku odbywajacy się z predkoscia od 3600 do 9000 obr./min; jedno ze zródel opóznien w przesylaniu informacji. Zobacz tez opóznienie obrotowe redagowanie co to jest.
Jak działa Radio Pakietowe:
Co to jest oprogramowanie umozliwiajace wezlom sieci znajdywanie innych wezlów, nawiazywanie bezposredniego polaczenia miedzy nimi i uzywanie tych polaczen do przesylania pakietów. Wezly sieci zmieniaja redagowanie słownik.
Jak działa Rysik:
Co to jest wskazujace w ksztalcie zaostrzonego olówka, uzywane najczesciej w komputerze przenosnym ( palmtopie), umozliwiajace dokonywanie wyboru albo wykonywanie prostych rysunków rozpoznawanych poprzez redagowanie czym jest.

Czym jest Redagowanie znaczenie w Słownik programisty R .