Słownik RealAudio co to jest? Do czego służy Progressive Networks), umozliwiajace rozglaszanie.

Czy przydatne?

Co to jest RealAudio

Co to jest REALAUDIO: oprogramowanie pochodzace z spółki RealNetworks Inc. (d. Progressive Networks), umozliwiajace rozglaszanie poprzez Internet w okresie rzeczywistym informacji dzwiekowej i wizualnej (takze zawartej w plikach z rozszerzeniami ra albo ram); sposób na utworzenie wlasnego radia w Internecie. Jakosc dzwieku R. jest porównywalna z emitowanym poprzez rozglosnie sredniofalowe; Bezplatny program R e a l P l a y e r, wlaczany do przegladarek albo w wersji wyodrebnionej, odtwarza pliki formatu RealAudio i R e a l V i d e o. Zobacz tez www.realaudio.com, wlaczka
Jak działa Rynek Oprogramowania:
Co to jest konkurencyjnej producentów oprogramowania. Liczba wyrobów w poszczególnych kategoriach programów przekracza czesto mozliwosci podjecia samodzielnej i racjonalnej decyzji przy wyborze i zakupie realaudio co znaczy.
Jak działa Rejestry Asocjacyjne:
Co to jest kilkudziesieciu superszybkich rejestrów dzialajacych na zasadzie pamieci skojarzeniowej, uzywanych do odnajdywania adresów fizycznych ostatnio uzywanych stron albo segmentów programu z pominieciem realaudio krzyżówka.
Jak działa Równoleglosc:
Co to jest jednoczesnosc dzialan, uzyskiwana w srodowisku wieloprocesorowym, w odróznieniu od wspólbieznosci, realizowanej takze w systemach jednoprocesorowych. Zobacz tez port równolegly, wieloprocesor realaudio co to jest.
Jak działa Retransmisja:
Co to jest powtórne wyslanie komunikatu wywołane uznaniem (na przykład wskutek odliczania czasu), ze wcześniejsza przesylka nie doszla do adresata realaudio słownik.
Jak działa Readme:
Co to jest nazwa pliku (takze w pisowni read.me) zawierajacego wstepne wiadomości o programie albo systemie lub zestaw najnowszych uzupelnien i wiadomosci na jego temat, jeszcze nie zamieszczonych w realaudio czym jest.

Czym jest Realaudio znaczenie w Słownik programisty R .