Słownik RC 4000 co to jest? Do czego służy Regnecentralen) z podzialem czasu, zaprojektowany.

Czy przydatne?

Co to jest RC 4000

Co to jest RC 4000: [hist.] dunski komputer i mechanizm operacyjny (spółka Regnecentralen) z podzialem czasu, zaprojektowany poprzez P. B. Hansena, odznaczajacy się klarownoscia konstrukcji: koncepcja rdzenia (nucleus), warstwy systemowe, mechanizmy, komunikacja miedzyprocesowa. W latach siedemdziesiatych uzytkowany równiez w Polsce (najdluzej przetrwaly dostarczane w zestawie krzesla i stoly). Zobacz tez CTSS
Jak działa Robot Kasetowy:
Co to jest organizujace prace biblioteki dyskowej (d y s k o t e k i) albo tasmowej (t a s m o t e k i) poprzez automatyczne wyszukiwanie i montowanie w napedzie dyskowym albo przewijaku tasmy potrzebnego tomu rc 4000 co znaczy.
Jak działa Reprezentacja Danych:
Co to jest przedstawienia danych w komputerze; na najnizszym poziomie rozwazan wszystkie dane sa reprezentowane w formie ciagów bitów, na wyzszych poziomach abstrakcji stosuje się sporo róznych r.d. w formie rc 4000 krzyżówka.
Jak działa Rejestr Sterujacy:
Co to jest rejestr ukladu programowalnego albo bloku funkcjonalnego, do którego wpisuje się slowo okreslajace dzialanie ukladu (funkcja i wskaźniki rc 4000 co to jest.
Jak działa Ramka:
Co to jest adresowana czesc pamieci stronicowanej przeznaczoną na pamietanie strony. R. ma ten sam wielkość co strona, czasami pojecia te sa mieszane; 2. w terminologii sieci Ethernet: pakiet, a więc rc 4000 słownik.
Jak działa Równoleglosc:
Co to jest jednoczesnosc dzialan, uzyskiwana w srodowisku wieloprocesorowym, w odróznieniu od wspólbieznosci, realizowanej takze w systemach jednoprocesorowych. Zobacz tez port równolegly, wieloprocesor rc 4000 czym jest.

Czym jest 4000 Rc znaczenie w Słownik programisty R .