Słownik program interakcyjny co to jest? Do czego służy uzytkownikiem w celu otrzymania dyrektyw co.

Czy przydatne?

Co to jest program interakcyjny

Co to jest PROGRAM INTERAKCYJNY: program, który co pewien czas kontaktuje się z Ä uzytkownikiem w celu otrzymania dyrektyw co do dalszego dzialania. Ekranowy edytor tekstu jest przykladem p.i. Zobacz tez zadanie drugoplanowe
Jak działa Pole Tekstowe:
Co to jest pole poświęcone do zapamietywania napisów, na przykład imienia i nazwiska, adresu program interakcyjny co znaczy.
Jak działa Problem NP-Zupelny:
Co to jest badanej od 1971 r. klasy problemów obliczeniowych, dla których nie sa znane algorytmy wielomianowe ani nie udowodniono istnienia wiekszej niz wielomianowa dolnej granicy zlozonosci obliczeniowej program interakcyjny krzyżówka.
Jak działa Pole Kontrolne:
Co to jest pole sluzace do podejmowania wyboru albo do uwidaczniania wyboru juz dokonanego. Zobacz tez pole tak-nie program interakcyjny co to jest.
Jak działa Planowanie Wieloprocesora:
Co to jest który mechanizm ma otrzymac przydzial procesora w architekturze wieloprocesorowej. W p.w. znajduje wykorzystanie wspólna kolejka wykonan przechowywana w pamieci dzielonej, z której algorytm program interakcyjny słownik.
Jak działa Próbkowanie:
Co to jest biezaco okresowe pomiary Ä sygnalów analogowych. P. jest niezbędne, poniewaz Ä dyskretyzacja wyniku pomiaru zabiera pewien czas. Podobienstwo miedzy p., a zdejmowaniem wyników pomiarów poprzez program interakcyjny czym jest.

Czym jest Interakcyjny Program znaczenie w Słownik programisty P .