Co to jest poziom
Co to jest POZIOM:
1. przestrzen lokalnych obiektów programowych, tworzona dynamicznie w wyniku wywolania procedury albo funkcji i wspólnie z jej zakonczeniem likwidowana; 2. region statyczny, wyznaczony nawiasami jezykowymi (na przykład miedzy begin a end w programie w jezyku Pascal); 3. termin uzywany odnosząc się do kategorii jezyka programowania ( jezyk niskiego albo wysokiego p.); 4. faza gry komputerowej o okreslonym stopniu trudnosci - im wyzszy p., tym trudniej go ukonczyc, tzn. spelnic wszystkie wymogi, by zasluzyc na... nastepny p. Nie wszystkie gry komputerowe - stare (na przykład Sokoban) i nowe (na przykład Quake) - umozliwiaja ich uzytkownikom tworzenie wlasnych p. Zobacz tez zakres, dokladka
- Jak działa Prolog:
- Co to jest programowania wysokiego poziomu urzeczywistniajacy koncepcje Ä programowania w logice, sluzacy do budowania Ä mechanizmów ekspertowych, między innymi do eksperymentowania w zakresie Ä sztucznej poziom co znaczy.
- Jak działa Przydzial Listowy:
- Co to jest bloków dyskowych (albo bloków w pamieci operacyjnej) polegajaca na pamietaniu w kazdym bloku adresu bloku nastepnego. P.l. skutkuje dodatkowe zuzycie pamieci (adresy bloków), jak równiez nie nadaje poziom krzyżówka.
- Jak działa Poddrzewo:
- Co to jest fragmentem innego drzewa. Rozpatrywanie poddrzew w drzewach wiaze się z przydzielanymi im funkcjami albo wynika z rekurencyjnosci algorytmów dzialajacych na drzewach. Zobacz tez podkatalog, domena poziom co to jest.
- Jak działa Planowanie Niewywlaszczajace:
- Co to jest gdzie przydzielony zasób nie moze zostac odebrany procesowi; zasób dopóty pozostaje we wladaniu procesu, dopóki nie zwolni go sam mechanizm. P.n. moze prowadzic do blokad. Zobacz tez planowanie poziom słownik.
- Jak działa Przynaleznosc Do Grup:
- Co to jest Ä ekipach mechanizmów (na przykład w ekipach wspólpracujacych Ä serwerów). P.d.g. nie jest stala - mechanizmy moga dolaczac do grup albo je opuszczac (na przykład w wyniku Ä awarii). P.d.g. jest poziom czym jest.
Czym jest Poziom znaczenie w Słownik programisty P .