Słownik posredniosc co to jest? Do czego służy którego nie daloby się rozwiazac poprzez dodanie.

Czy przydatne?

Co to jest posredniosc

Co to jest POSREDNIOSC: "Nie ma takiego problemu w programowaniu komputerów, którego nie daloby się rozwiazac poprzez dodanie pewnego poziomu posredniosci" (Maurice Wilkes). Wniosek: "Nie ma takiego problemu wydajnosci, którego nie daloby się rozwiazac poprzez wyeliminowanie jakiegos poziomu posredniosci" (Jim Gray). (Przytoczone za C. Szyperskim wg R. Orfaliego i in.). Zobacz tez uwarstwowienie
Jak działa Plik Wykonywalny:
Co to jest plików wynikowych (przetlumaczonych poprzez kompilator) i modulów bibliotecznych w wyniku polaczenia ich poprzez program laczacy; p.w. zawiera globalnie obliczone adresy i jest zdatny do ladowania i posredniosc co znaczy.
Jak działa PDA:
Co to jest pomocnik cyfrowy, polaczenie telefonu komórkowego z komputerem osobistym; wyposazenie: arkusz elektroniczny, terminarz, kontakt z siecia Internet za posrednictwem przystawki do TV. Zobacz tez PIM posredniosc krzyżówka.
Jak działa Protokól Zadanie-Odpowiedz:
Co to jest odpowiedz posredniosc co to jest.
Jak działa Program Muzyczny:
Co to jest umozliwiajacy zapisywanie nut za pomoca komputera, odtwarzanie partytur, kolekcjonowanie Ä próbek brzmien i tym podobne Asortyment p.m. waha się od komputerowych cymbalków az po filharmonie . Zobacz posredniosc słownik.
Jak działa Przebieg:
Co to jest przetwarzania; wyniki uzyskiwane w jednym p. sluza jako dane wejsciowe do nastepnego p. Nie wszystkie Ä kompilatory dzialaja w dwu albo nawet w trzech przebiegach. Wieloprzebiegowe sa równiez posredniosc czym jest.

Czym jest Posredniosc znaczenie w Słownik programisty P .