Słownik port co to jest? Do czego służy urzadzenie zewnetrzne kontaktuje się z maszyna (procesorem.

Czy przydatne?

Co to jest port

Co to jest PORT: 1. pkt. laczacy (uklad elektroniczny), poprzez który urzadzenie zewnetrzne kontaktuje się z maszyna (procesorem); fizyczna realizacja ukladu wejscia-wyjscia (szeregowego albo równoleglego); 2. pkt. adresowania komunikatów (numer) w systemie rozproszonym (na przykład w systemie Mach), takze w obrebie jednego komputera; jeden z kilku mozliwych punktów wejscia do procesu odbiorczego. W systemach rozproszonych uzywajacych abstrakcji portu (na przykład Mach albo Amoeba) wystepuje duza rozmaitosc portów sluzacych do róznych celów. Oto kilka przykladów rodzajów portów: p o r t w y d a- n i a (put-port), p o r t p r z y j e c i a (get port), p o r t n a d z o r c z y (control port), p o r t r o z r u c h u (bootstrap port), p o r t w y j a t k ó w (exception port). Zobacz tez gniazdko, szyna, siec, COM, LPT, USB, IEEE 1394
Jak działa Programowanie W Logice:
Co to jest Ä jezyków programowania, korzystajacy istotnie z doswiadczen i osiagniec logiki matematycznej. Instrukcje jezyków p.w l. przyjmuja postaci wzorów logicznych (p r e d y k a t ó w). P.w l. znajduje port co to jest.
Jak działa Portal:
Co to jest pretendujaca do funkcji i miana wezlowego punktu w Swiatowej Pajeczynie, swoistej bramy do (zwlaszcza komercyjnej sfery) sieci Internet. P. gromadzi sensownie ulozone zbiory odsylaczy do innych stron port definicja.
Jak działa Problem Obliczeniowy:
Co to jest kazdy problem dajacy się rozwiazac za pomoca algorytmu; w tym sensie pojecie obliczenia rozszerza się na wszelakie dzialania prowadzace do uzyskania rozwiazania w skonczonej liczbie kroków port co znaczy.
Jak działa Pamiec Podreczna Ukladowa:
Co to jest pamiec podreczna zespolona w jednym ukladzie scalonym z procesorem, wystepujaca w wiekszosci mikroprocesorów; jej wielkosc moze miec wplyw na szybkosc przetwarzania port słownik.
Jak działa Pamiec Masowa:
Co to jest przystosowana do dlugotrwalego przechowywania ogromnych ilosci informacji, na przykład dyski magnetyczne i optyczne, tasmy magnetyczne, dyskietki i tym podobne Zobacz tez pamiec pomocnicza, pamiec port znaczenie.

Czym jest Port znaczenie w Słownik programisty P .