Słownik pogawedka co to jest? Do czego służy uzytkownikami Sieci spedzanie czasu na pogawedkach.

Czy przydatne?

Co to jest pogawedka

Co to jest POGAWEDKA: korzystanie z uslugi IRC sieci Internet; wspólnie z innymi uzytkownikami Sieci spedzanie czasu na pogawedkach wykonywanych za pomoca przesylania on-line tekstowych komunikatów w ramach któregos z logicznych kanalów (tematycznych, jezykowych). Zobacz tez IRC, spis dyskusyjna, poczta elektroniczna
Jak działa Przyczynowosc:
Co to jest zwiazek miedzy Ä zdarzeniami zachodzacymi w rozwazanym systemie. P. jest waznym kryterium porzadkowania zdarzen bez udzialu Ä zegara fizycznego. Zobacz tez stosunek uprzedniosci zdarzen pogawedka co znaczy.
Jak działa Planowanie Niewywlaszczajace:
Co to jest gdzie przydzielony zasób nie moze zostac odebrany procesowi; zasób dopóty pozostaje we wladaniu procesu, dopóki nie zwolni go sam mechanizm. P.n. moze prowadzic do blokad. Zobacz tez planowanie pogawedka krzyżówka.
Jak działa Planowanie:
Co to jest czynnosci majacych na celu optymalizacje wykonywania zadan, w szczególnosci zadan przetwarzanych za pomoca komputerów; 2. jedna z fundamentalnych czynnosci wieloprogramowego mechanizmu operacyjnego pogawedka co to jest.
Jak działa Pracownik:
Co to jest mechanizm albo watek bioracy udzial w realizowaniu uslug sieciowych pogawedka słownik.
Jak działa Przezroczystosc Skalowania:
Co to jest Ä mechanizmu rozproszonego pozwalajaca na harmonijny przyrost rozmiarów mechanizmu (i na rozszerzanie skali jego zastosowan) bez zmiany struktury mechanizmu albo algorytmów uzytkowych. Zobacz tez RM pogawedka czym jest.

Czym jest Pogawedka znaczenie w Słownik programisty P .