Słownik podprogram co to jest? Do czego służy wielokrotnego uzycia w programie; tak okresla się p o.

Czy przydatne?

Co to jest podprogram

Co to jest PODPROGRAM: wydzielony skladniowo fragment kodu poświęcony do wielokrotnego uzycia w programie; tak okresla się p o d p r o g r a m z a m k n i e t y. Wykonanie p. nastepuje po jego wywolaniu. Istnieje równiez pojecie p o d p r o g r a m u o t w a r t e- g o, a więc makrodefinicji; na miejscu wywolania podprogramu otwartego zostaje umieszczony caly tekst (kod) stanowiacy jego tresc. Zobacz tez procedura, funkcja, sposób
Jak działa Pamiec Rdzeniowa:
Co to jest pamieci magnetycznej użytkowana w komputerach jako pamiec operacyjna do czasu wynalezienia i upowszechnienia pamieci pólprzewodnikowych (lata 60-70 XX w.). Elementem p.r. byl miniaturowy koralik z podprogram co znaczy.
Jak działa Poziom:
Co to jest lokalnych obiektów programowych, tworzona dynamicznie w wyniku wywolania procedury albo funkcji i wspólnie z jej zakonczeniem likwidowana; 2. region statyczny, wyznaczony nawiasami jezykowymi (na podprogram krzyżówka.
Jak działa Pamiec Dyskowa:
Co to jest zewnetrznej, gdzie nosnik informacji jest umieszczony na powierzchni aluminiowego dysku, błyskawicznie wirujacego w napedzie dyskowym. Istnieje sporo rodzajów p.d., z których najwazniejsze to dysk podprogram co to jest.
Jak działa Proces Ograniczony Przez Wejscie-Wyjscie:
Co to jest mechanizm, który znacząco czesciej potrzebuje korzystac z urzadzen wejscia-wyjscia, anizeli uzytkowac Ä jednostke centralna. ?atwe, ale liczne Ä transakcje w systemach bankowych sa przykladem p.o.p.w podprogram słownik.
Jak działa Przycinanie Drzewa:
Co to jest pielegnowania Ä katalogu, umozliwiajaca szybkie usuniecie calego poddrzewa katalogowego. P.d. wymaga zachowania szczególnej ostroznosci ze wzgledu na potencjalne zagrozenie straty potrzebnych danych podprogram czym jest.

Czym jest Podprogram znaczenie w Słownik programisty P .