Słownik plik haszowany co to jest? Do czego służy haszowania (rozpraszania), użytkowany w bazach.

Czy przydatne?

Co to jest plik haszowany

Co to jest PLIK HASZOWANY: plik, gdzie dane sa rozmieszczone za pomoca funkcji haszowania (rozpraszania), użytkowany w bazach danych do przyspieszania wyszukiwania. Zobacz tez tablica haszowania
Jak działa Protokól Zamówienie-Odpowiedz:
Co to jest protokól bezpolaczeniowy Ä warstwy sesji, powszechnie użytkowany w Ä modelu klient- -serwer. Klient wysyla do serwera komunikat zamawiajacy pewna usluge (na przykład przeczytanie bloku pliku). Serwer plik haszowany co to jest.
Jak działa Protokól Wybuchowy:
Co to jest zmniejszajacy liczbe Ä potwierdzen, gdzie Ä klient wysyla z pelna szybkoscia Ä pakiety do Ä serwera, z kolei serwer potwierdza cale Ä komunikaty. P.w. jest przeciwienstwem protokolu z a t r z y m a j plik haszowany definicja.
Jak działa PDP:
Co to jest hist.] popularna w latach siedemdziesiatych XX w. seria minikomputerów spółki DEC (PDP-7, PDP-8, PDP-11, PDP-45/70). Ich odpowiednikami w Europie Wschodniej byla seria minikomputerów SM plik haszowany co znaczy.
Jak działa Proces Ograniczony Przez Wejscie-Wyjscie:
Co to jest mechanizm, który znacząco czesciej potrzebuje korzystac z urzadzen wejscia-wyjscia, anizeli uzytkowac Ä jednostke centralna. ?atwe, ale liczne Ä transakcje w systemach bankowych sa przykladem p.o.p.w plik haszowany słownik.
Jak działa Proces Klienta:
Co to jest mechanizm zamawiajacy Ä usluge; Ä klient. Zobacz tez serwer plik haszowany znaczenie.

Czym jest Haszowany Plik znaczenie w Słownik programisty P .