Słownik pasek tytulowy co to jest? Do czego służy w danym oknie, ew. ikone i nazwe obslugujacego go.

Czy przydatne?

Co to jest pasek tytulowy

Co to jest PASEK TYTULOWY: w interfejsach GUI pasek zawierajacy nazwe pliku otwartego w danym oknie, ew. ikone i nazwe obslugujacego go programu; p.t. moze równiez zawierac przyciski zmiany wymiarów i zamykania okna. Tlo p.t. informuje, czy dane okno jest czynne
Jak działa Przelaczanie Okien:
Co to jest przechodzenia od jednego Ä okna do innego w Ä graficznym interfejsie uzytkownika. Do p.o. zwykle wystarcza przesuniecie Ä kursora myszy w region (albo nawet w rejon obramowania) potrzebnego okna i Ä pasek tytulowy co znaczy.
Jak działa Problem Komiwojazera:
Co to jest minimalizacja kosztu podrózy domokrazcy, który musi odwiedzic dokladnie raz osoby zamieszkale w n róznych miejscach i wrócic do punktu poczatkowego. P.k. jest NP-zupelny. Zobacz tez cykl Hamiltona pasek tytulowy krzyżówka.
Jak działa Plyta Dzwiekowa CD:
Co to jest dyskretyzacji dzwieku ( rozdzielczosc 16-bitowa, czestotliwosc próbkowania 44,1 KHz) z poczatku lat 80., użytkowany w wiekszosci dzwiekowych (muzycznych) plyt CD; zapewnia wysoka jakosc przenoszenia pasek tytulowy co to jest.
Jak działa Procesor Sygnalowy:
Co to jest specjalizowany Ä procesor montowany w komputerowych systemach wizyjnych i Ä multimediach, sluzacy do obróbki sygnalu z kamery TV; z zalozenia poświęcony do przetwarzania Ä sygnalów analogowych pasek tytulowy słownik.
Jak działa Przesylanie Równolegle:
Co to jest przesylania informacji na kilkumetrowe odleglosci (procesor - pamiec, procesor - urzadzenie), gdzie jednoczesnie sa transmitowane wszystkie bity bajtu albo slowa adekwatnie zwielokrotnionymi liniami pasek tytulowy czym jest.

Czym jest Tytulowy Pasek znaczenie w Słownik programisty P .