Słownik pamiec dyskowa co to jest? Do czego służy jest umieszczony na powierzchni aluminiowego.

Czy przydatne?

Co to jest pamiec dyskowa

Co to jest PAMIEC DYSKOWA: typ masowej pamieci zewnetrznej, gdzie nosnik informacji jest umieszczony na powierzchni aluminiowego dysku, błyskawicznie wirujacego w napedzie dyskowym. Istnieje sporo rodzajów p.d., z których najwazniejsze to dysk magnetyczny, dysk optyczny i dysk magnetooptyczny. Pamieci dyskowe moga miescic ogromne ilosci informacji, rzedu megabajtów, gigabajtów, a nawet terabajtów, ze wzgledu jednak na wystepowanie w nich przedmiotów mechanicznych dzialaja znacząco wolniej od pamieci pólprzewodnikowych
Jak działa PowerPC:
Co to jest superskalarnych procesorów przygotowanych poprzez spółki Motorola i IBM (pózniej z udzialem Apple), wyposażonych w nowoczesne rozwiazania, takie jak przetwarzanie potokowe, pamiec podreczna i pamiec dyskowa co znaczy.
Jak działa Poprzednik:
Co to jest 1. wezel w grafie bezposrednio poprzedzajacy dany wezel; 2. obiekt wykazu bezposrednio wczesniejszy od obecnie rozpatrywanego elementu. Zobacz tez nastepnik, przodek pamiec dyskowa krzyżówka.
Jak działa Pole Znacznikowe:
Co to jest pole sluzace do zaznaczania obiektu, na przykład wpisu katalogowego, w celu pózniejszego wykonania operacji grupowej na zbiorze wyróżnionych obiektów pamiec dyskowa co to jest.
Jak działa Planowanie Zadan:
Co to jest wykonania (wedlug pewnego kryterium wydajnosci) z puli zadan zebranych na dysku. Termin odnosi się równiez do algorytmów p.z., które beda realizowane poza komputerem. Zobacz tez planista zadan pamiec dyskowa słownik.
Jak działa Problem Producenta-Konsumenta:
Co to jest zagadnienie synchronizacji, gdzie Ä mechanizm zwany p r o d u c e n t e m wytwarza wiadomości (ogólnie: dobra), które zuzywa mechanizm nazywany k o n s u m e n - t e m. Na przyklad Ä kompilator moze pamiec dyskowa czym jest.

Czym jest Dyskowa Pamiec znaczenie w Słownik programisty P .