Co to jest obrazy ruchome
Co to jest OBRAZY RUCHOME:
cyfrowe zapisy obrazu (czesto w polaczeniu z dzwiekiem), tworzace media ciagle, niekiedy okreslane jako d a n e u z a l e z n i o n e o d c z a s u (time- -based data), gdyz musza byc generowane ze stala szybkoscia. Wiadomość wizualna jest zwykle produkowana i odtwarzana z czestotliwoscia 16 klatek na sekunde, nie mniej jednak klatki zawieraja do 512 ) 512 16-bitowych piksli, zatem wynikowa szybkosc przesylania danych siega 100 Mb/s. Po wykorzystaniu kompresji obrazu szybkosc przesylania przy odtwarzaniu o.r. mozna zmniejszyc do 1 Mb/s. O.r. sa integralnym elementem multimedialnych pomocy naukowych, gier komputerowych i tym podobne Zobacz tez plik dzwiekowy, CD-ROM XA, DVD, Pixar
- Jak działa OMA:
- Co to jest zarzadzania przedmiotami opracowywanych poprzez konsorcjum OMG. Sercem architektury OMA jest standard CORBA - powszechna architektura brokera (posrednika) zamówien obiektowych. Dalsze standardy OMA obrazy ruchome co znaczy.
- Jak działa OS/2:
- Co to jest mechanizm operacyjny Ä pamiecia wirtualna rodem Ä IBM i Microsoft, wprowadzony na rynek w 1987 r. dla komputerów PS/2, wyposażony Ä graficzne srodowisko uzytkownika pn. Presentation Manager. Mimo obrazy ruchome krzyżówka.
- Jak działa Odpytywanie:
- Co to jest sprawdzanie poprzez mechanizm koordynujacy gotowosci komputerów w sieci lokalnej (albo terminali w systemie wielostanowiskowym) do wyslania komunikatu. Zobacz tez zapytanie, pierscien z zetonem obrazy ruchome co to jest.
- Jak działa Objaw:
- Co to jest swiadczace o czyms, w razie komputerów i programów o. moze zapowiadac awarie, na przykład nierównomierna robota wentylatora albo dym unoszacy się znad monitora moze swiadczyc o uszkodzeniach obrazy ruchome słownik.
- Jak działa OMG:
- Co to jest skupiajace powyżej 700 najwiekszych spółek komputerowych, którego celem jest standaryzacja dzialan w systemach rozproszonych, wykonywanych technikami konwencjonalnymi i obiektowymi. Plonem pracy OMG obrazy ruchome czym jest.
Czym jest Ruchome Obrazy znaczenie w Słownik programisty O .