Słownik NUMA co to jest? Do czego służy gdzie nie ukrywa się, ze czas dostepu do pamieci zdalnej za.

Czy przydatne?

Co to jest NUMA

Co to jest NUMA: standard organizacji wieloprocesorów z pamiecia wirtualna, gdzie nie ukrywa się, ze czas dostepu do pamieci zdalnej za pomoca pamieci podrecznych jest dluzszy niz czas dostepu do pamieci lokalnej. Przykladami maszyn NUMA sa wieloprocesory: Cm* i BBN Butterfly. Zobacz tez NORMA
Jak działa Norton Utilities:
Co to jest zbiór programów narzedziowych ( rekonstrukcja plików, katalogów, diagnostyka dysków, dzialania antywirusowe); dostepny w systemach Windows i MacOS. Zobacz tez Norton AntiVirus numa co to jest.
Jak działa Naped Dysku Twardego:
Co to jest wprawiajace w ruch obrotowy pakiet osadzonych na wspólnej osi dysków twardych, wyposażone w zespól magnetycznych glowic czytajaco-piszacych, poruszanych magnetoelektrycznym silnikiem krokowym. Dysk numa definicja.
Jak działa Niezawodnosc:
Co to jest przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu numa co znaczy.
Jak działa NIL:
Co to jest którym w dokumentacjach i podrecznikach znaczy się wartosc wskaznika symbolizujacego koniec listy (a więc znamionujacego brak wartosci). W implementacjach NIL zwykle jest wskaznikiem o wartosci zero numa słownik.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna numa znaczenie.

Czym jest Numa znaczenie w Słownik programisty N .