Słownik Noyce, R.N. co to jest? Do czego służy MIT (doktorat w 1953 r.), w 1957 r. wspólnie z.

Czy przydatne?

Co to jest Noyce, R.N.

Co to jest NOYCE, R.N.: [hist.] urodzony w 1927 r. w Grinnell (Iowa, USA) absolwent MIT (doktorat w 1953 r.), w 1957 r. wspólnie z siedmioma kolegami z MIT zalozyl firme Fairchild, gdzie (we wspólpracy z J. Kilbym z Texax Instruments) opracowal i opatentowal pierwszy uklad scalony - wynalazek, który wkrótce spowodowal zmiane nazwy kwitnacej dotad sadami doliny w Kalifornii. W 1968 r. wspólnie z Gordonem Moore'em zalozyl firme Intel, która, błyskawicznie rozwijajac się pod jego kierownictwem, zaslynela z produkcji ukladów pamieci i mikroprocesorów i slynie z nich do dzis. Robert Norton Noyce zmarl w 1990 r. Zobacz tez Dolina Krzemowa, ogromni w informatyce, Cray S.R
Jak działa Nazwa Symboliczna:
Co to jest liter, cyfr i innych znaków, uzyteczna dla czlowieka, użytkowana do oznaczen obiektów programowych i nazywania zasobów mechanizmu komputerowego, na przykład plików, skrzynek pocztowych, urzadzen noyce, r.n. co to jest.
Jak działa Normalne Zakonczenie Zadania:
Co to jest wykonanie ostatniego polecenia w opisie zadania. Zobacz tez awaryjne zakonczenie zadania noyce, r.n. definicja.
Jak działa Nazwa Wzgledna:
Co to jest zaczyna się od nazwy katalogu korzeniowego; n.w. zaczyna się od nazwy obiektu wpisanego do katalogu biezacego albo od nazwy któregos z katalogów nadrzednych. Na przyklad kazda z nazw: slownik noyce, r.n. co znaczy.
Jak działa NSP:
Co to jest protokól serwera nazw używany w warstwie sesji modelu wzorcowego ISO OSI noyce, r.n. słownik.
Jak działa Naglówek:
Co to jest fragment procedury albo funkcji, okreslajacy jej nazwe, ewentualne wskaźniki, ich rodzaje i (opcjonalnie) wartosci poczatkowe; 2. poczatkowy fragment komunikatu ( pakietu) z informacjami o nadawcy noyce, r.n. znaczenie.

Czym jest N R Noyce znaczenie w Słownik programisty N .