Słownik nosnik co to jest? Do czego służy informacji, na przykład warstwa materialu.

Czy przydatne?

Co to jest nosnik

Co to jest NOSNIK: podloze albo srodek przechowywania albo przekazywania informacji, na przykład warstwa materialu ferromagnetycznego na dysku, promien swiatla podczerwonego w swiatlowodzie, fala radiowa w drodze do satelity telekomunikacyjnego. Zobacz tez pojemnosc, szerokosc pasma
Jak działa Nazwa Wzgledna:
Co to jest zaczyna się od nazwy katalogu korzeniowego; n.w. zaczyna się od nazwy obiektu wpisanego do katalogu biezacego albo od nazwy któregos z katalogów nadrzednych. Na przyklad kazda z nazw: slownik nosnik co to jest.
Jak działa Nadzorowanie Wspólbieznosci:
Co to jest majacych na celu niedopuszczenie do chaosu w srodowisku wielu jednoczesnie postepujacych zadan, zwlaszcza w razie mechanizmów korzystajacych ze wspólnych zasobów. N.w. jest urzeczywistniane za pomoca nosnik definicja.
Jak działa NIC:
Co to jest Informacyjne (USA), zajmuje się między innymi przydzielaniem identyfikatorów sieciowych organizacjom, których sieci sa przylaczane do Internetu. Zobacz tez adres internetowy, karta sieciowa nosnik co znaczy.
Jak działa Nasluch:
Co to jest stan oczekiwania na nadejscie komunikatu; termin odnoszony do serwerów i interfejsów sieciowych. Zobacz tez podsluch nosnik słownik.
Jak działa NASK:
Co to jest dzialajaca w Polsce od poczatku lat 90. XX w., wdrazajaca nowe technologie teleinformatyczne; artysta pierwszej w Polsce sieci z dostepem do Internetu i pierwszy dostawca uslug internetowych NASK nosnik znaczenie.

Czym jest Nosnik znaczenie w Słownik programisty N .