Słownik Norton Utilities co to jest? Do czego służy katalogów, diagnostyka dysków, dzialania.

Czy przydatne?

Co to jest Norton Utilities

Co to jest NORTON UTILITIES: zbiór programów narzedziowych ( rekonstrukcja plików, katalogów, diagnostyka dysków, dzialania antywirusowe); dostepny w systemach Windows i MacOS. Zobacz tez Norton AntiVirus
Jak działa Notacja EBNF:
Co to jest rozszerzona o nastepujace symbole: (1) nawiasy [a] oznaczajace co najwyzej jednorazowe wystapienie napisu a; (2) nawiasy {a} oznaczajace, ze napis a moze wystapic dowolnie sporo razy po sobie; (3) a norton utilities co to jest.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla norton utilities definicja.
Jak działa Niezaleznosc Polozenia:
Co to jest pozadana, trudno osiagalna właściwość mechanizmu rozproszonego polegajaca na mozliwosci przemieszczania w nim plików bez zmiany ich nazw. Zobacz tez przezroczystosc norton utilities co znaczy.
Jak działa NC:
Co to jest sieciowy, przewidywany nastepca komputera typu PC; uzytkownik NC czerpie wszystkie zasoby z sieci komputerowej; 2. sterowanie numeryczne; 3. [dawn.] skrót nazwy popularnej powloki, programu Norton norton utilities słownik.
Jak działa Netnik:
Co to jest zarg.] bywalec cyberprzestrzeni; internauta norton utilities znaczenie.

Czym jest Utilities Norton znaczenie w Słownik programisty N .