Słownik Norton, P. co to jest? Do czego służy autor licznej rodziny programów narzedziowych dla.

Czy przydatne?

Co to jest Norton, P.

Co to jest NORTON, P.: Peter Norton, programista i projektant oprogramowania, autor licznej rodziny programów narzedziowych dla komputerów osobistych i wielu ciekawych ksiazek fachowych i popularyzatorskich, zasluzony w szerzeniu kultury informatycznej wsród rzesz uzytkowników komputerów typu IBM PC; informatyczny "czlowiek-orkiestra". Zobacz tez Norton Commander, Symantec
Jak działa Netscape Communicator, NC:
Co to jest pakiet oprogramowania uslug internetowych produkcji spółki Netscape, umozliwiajacy w szczególnosci obsluge poczty elektronicznej i stron WWW norton, p. co to jest.
Jak działa Nawiazanie Polaczenia:
Co to jest wstepna czesc protokolu polaczeniowego, niezbedna dla dalszego przesylania komunikatów. Przykladem n.p. jest (coraz drozsze) wybieranie numeru telefonicznego. Zobacz tez protokól bezpolaczeniowy norton, p. definicja.
Jak działa Nazwa Binarna:
Co to jest poziomu, przeznaczoną do zastosowania poprzez procedury mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez identyfikator pliku, identyfikator procesu, identyfikator uzytkownika, nazwa symboliczna, nazwa norton, p. co znaczy.
Jak działa Narzedzie:
Co to jest program (takze procedura albo klasa) wykonujacy dobrze okreslona, niezbyt zlozona czynnosc. Zobacz tez program narzedziowy norton, p. słownik.
Jak działa Nanotechnologia:
Co to jest Feynman zaproponowal tworzenia maszyn o rozmiarze molekul, manipulujacych materia na poziomie atomów. Pomysl ten, rozwiniety poprzez Erica Drexlera w ksiazce Engines of Creation (1986), znaczy norton, p. znaczenie.

Czym jest P Norton znaczenie w Słownik programisty N .