Słownik Norton Commander co to jest? Do czego służy poprzez P. Nortona, ulatwiajacy korzystanie z.

Czy przydatne?

Co to jest Norton Commander

Co to jest NORTON COMMANDER: dostępny, niegraficzny program powlokowy przygotowany poprzez P. Nortona, ulatwiajacy korzystanie z mechanizmu operacyjnego MS- -DOS. Zobacz tez Xtree, interpretator polecen, graficzny interfejs uzytkownika, Norton Utilities
Jak działa Narzedzie:
Co to jest program (takze procedura albo klasa) wykonujacy dobrze okreslona, niezbyt zlozona czynnosc. Zobacz tez program narzedziowy norton commander co to jest.
Jak działa Netscape Composer:
Co to jest dostepny bez oplat program spółki Netscape (www.netscape.com), umozliwiajacy projektowanie wygladu stron WWW, a więc tak zwany serwisu norton commander definicja.
Jak działa Nazwa Globalna:
Co to jest zakres odnosi się do calego programu. W jezykach C i C++ n.g. okresla się tez mianem n a z w y z e- w n e t r z n e j (external name). Naduzywanie n.g. w programach jest sprzeczne z postulatem norton commander co znaczy.
Jak działa Nawigowanie:
Co to jest fragmentów nazwy w zbiorze serwerów. Poszczególne serwery przechowuja fragmenty informacji dotyczacej nazw obiektów w systemie rozproszonym i wiadomości o tym, gdzie mozna poszukiwac dalszych czesci norton commander słownik.
Jak działa Niepodzielnosc Transakcji:
Co to jest jedna z czterech niezbednych cech transakcji, oznaczajaca, ze transakcja jest realizowana zawsze w calosci lub nie jest realizowana w ogóle. Zobacz tez wlasciwosci transakcji, zasada wszystko lub nic norton commander znaczenie.

Czym jest Commander Norton znaczenie w Słownik programisty N .