Słownik NNTP co to jest? Do czego służy c h, jest to artykulów grup dyskusyjnych. Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest NNTP

Co to jest NNTP: protokól transportowy w i a d o- m o s c i s i e c i o w y c h, jest to artykulów grup dyskusyjnych. Zobacz tez Internet, ONE
Jak działa Norton Commander:
Co to jest niegraficzny program powlokowy przygotowany poprzez P. Nortona, ulatwiajacy korzystanie z mechanizmu operacyjnego MS- -DOS. Zobacz tez Xtree, interpretator polecen, graficzny interfejs uzytkownika nntp co to jest.
Jak działa Nagrywarka CD:
Co to jest umozliwiajace zapisywanie pamieci CD-ROM. Rosnaca popularnosc n.CD wzmaga problemy zwiazane z przestrzeganiem praw autorskich, gdyz dostepnosc nagrywarek skutkuje przyrost piractwa komputerowego nntp definicja.
Jak działa NetWare:
Co to jest mechanizm operacyjny nadbudowany nad systemem MS-DOS, w poczatku lat dziewiecdziesiatych powszechnie użytkowany do budowy sieci lokalnych komputerów typu IBM PC; 2. NetWare 4.1: błyskawiczny, wydajny nntp co znaczy.
Jak działa Naped Dysku Elastycznego:
Co to jest umozliwiajace zapisywanie i czytanie dyskietek, charakteryzujace się stala i niezbyt duza predkoscia obrotowa. Najczesciej uzywane sa n.d.e. o srednicy 3,5 cala. Spotyka się równiez n.d.e. o srednicy nntp słownik.
Jak działa Nazwa Globalna:
Co to jest zakres odnosi się do calego programu. W jezykach C i C++ n.g. okresla się tez mianem n a z w y z e- w n e t r z n e j (external name). Naduzywanie n.g. w programach jest sprzeczne z postulatem nntp znaczenie.

Czym jest Nntp znaczenie w Słownik programisty N .