Słownik NIST co to jest? Do czego służy szczególnosci opracowywaniem standardów dotyczacych.

Czy przydatne?

Co to jest NIST

Co to jest NIST: 1. amerykanki urzad normalizacyjny zajmujacy się w szczególnosci opracowywaniem standardów dotyczacych bezpieczenstwa mechanizmów komputerowych; 2. Narodowy Instytut Czasu Standardowego utrzymujacy w Fort Collins (Colorado) nadajnik krótkofalowy o literach wywolawczych WWV, podajacy sygnaly uniwersalnego czasu koordynowanego
Jak działa Norton Utilities:
Co to jest zbiór programów narzedziowych ( rekonstrukcja plików, katalogów, diagnostyka dysków, dzialania antywirusowe); dostepny w systemach Windows i MacOS. Zobacz tez Norton AntiVirus nist co to jest.
Jak działa Netscape Navigator:
Co to jest internetowa przegladarka dokumentów hipertekstowych ( stron WWW) produkcji spółki Netscape Corporation, wzorowana na przegladarce Mosaic. Zobacz tez Internet Explorer, mechanizm rozszerzalny nist definicja.
Jak działa Nadmiarowosc:
Co to jest egzemplarze zasobów sprzetowych albo programowych i zwielokrotnienie poszczególnych dzialan i uslug wprowadzone do mechanizmu (rozproszonego) w celu zwiekszenia jego niezawodnosci. N. jest nist co znaczy.
Jak działa NetBIOS:
Co to jest komunikacji miedzyprocesowej w sieciach lokalnych, przygotowany poprzez spółki IBM i Sytek w 1984 r.; użytkowany do dzisiaj jako interfejs do rozmaitych stosów protokolów, jak: IBM/Microsoft LAN nist słownik.
Jak działa Niepodzielnosc:
Co to jest poprzez nie wszystkie logiczne jednostki programowe, takie jak transakcja albo sekcja krytyczna, albo formy komunikacji; dzialanie wymagajace n. zostaje wykonane w calosci, w przeciwnym razie jego nist znaczenie.

Czym jest Nist znaczenie w Słownik programisty N .