Słownik NIS co to jest? Do czego służy obslugujacy zarzadzanie kluczami i sprawdzanie tozsamosci.

Czy przydatne?

Co to jest NIS

Co to jest NIS: sieciowa sluzba informacyjna; obiekt protokolów NFS obslugujacy zarzadzanie kluczami i sprawdzanie tozsamosci klientów sieciowego mechanizmu plików NFS. NIS przechowuje takze odwzorowania nazw uzytkowników na (zaszyfrowane) hasla i odwzorowania nazw komputerów na ich adresy sieciowe
Jak działa Nazwa Lokalna:
Co to jest zakres odnosi się do fragmentu programu, najczesciej bloku, nazywanego tez jej o b s z a r e m d z i a l a n i a. Ponowne definiowanie n.l. w bloku zawartym w innym bloku przeslania taka sama n.l. z nis co to jest.
Jak działa Nadrzedny:
Co to jest okreslenie stanu zaleznosci w ukladzie dwóch mechanizmów (serwerów) albo katalogów. Zobacz tez podrzedny, pan i sluga nis definicja.
Jak działa Nakladka:
Co to jest fragment kodu programu, zastepujacy na zadanie inny fragment programu w pamieci operacyjnej. Zamiana n. nastepuje pod kontrola zarzadcy n., który przechowuje nieuzywane n. w pliku na dysku i nis co znaczy.
Jak działa Naped Dysku Twardego:
Co to jest wprawiajace w ruch obrotowy pakiet osadzonych na wspólnej osi dysków twardych, wyposażone w zespól magnetycznych glowic czytajaco-piszacych, poruszanych magnetoelektrycznym silnikiem krokowym. Dysk nis słownik.
Jak działa Nadzorowanie Wspólbieznosci:
Co to jest majacych na celu niedopuszczenie do chaosu w srodowisku wielu jednoczesnie postepujacych zadan, zwlaszcza w razie mechanizmów korzystajacych ze wspólnych zasobów. N.w. jest urzeczywistniane za pomoca nis znaczenie.

Czym jest Nis znaczenie w Słownik programisty N .