Słownik niezmiennosc co to jest? Do czego służy pozostawaniu bez zmian z uplywem czasu; jeden z.

Czy przydatne?

Co to jest niezmiennosc

Co to jest NIEZMIENNOSC: właściwość jakiejs jednostki przejawiajaca się w jej pozostawaniu bez zmian z uplywem czasu; jeden z postulatów projektowania i pielegnowania oprogramowania. W pewnym sensie n. jest właściwość "nie z tego swiata". Zobacz tez zgodnosc
Jak działa Nadawanie Wartosci Poczatkowej:
Co to jest przypisania wartosci elementowi danych, na przykład zmiennej albo tablicy, realizowana juz w trakcie tlumaczenia programu albo na poczatku jego dzialania. Po nadaniu wartosci poczatkowych dane moga niezmiennosc co to jest.
Jak działa Nerd:
Co to jest zazwyczaj bardzo mlody, po uszy pograzony w Sieci, stad trudno okreslic jego indywidualne cechy osobnicze. Material na eksperta komputerowego. Pierwotnie termin uzywany w stanach zjednoczonych niezmiennosc definicja.
Jak działa Nawias:
Co to jest ograniczników wydzielajacych fragment tekstu albo jednostke skladniowa. Nawiasy okreslaja kolejnosc albo sposób obliczen (interpretacji) tekstu zawartego w ich wnetrzu. Prócz nawiasów okraglych () w niezmiennosc co znaczy.
Jak działa Napis:
Co to jest przedmiot typu napisowego. Zobacz tez stala napisowa niezmiennosc słownik.
Jak działa NetWare:
Co to jest mechanizm operacyjny nadbudowany nad systemem MS-DOS, w poczatku lat dziewiecdziesiatych powszechnie użytkowany do budowy sieci lokalnych komputerów typu IBM PC; 2. NetWare 4.1: błyskawiczny, wydajny niezmiennosc znaczenie.

Czym jest Niezmiennosc znaczenie w Słownik programisty N .