Słownik niezawodnosc co to jest? Do czego służy bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład.

Czy przydatne?

Co to jest niezawodnosc

Co to jest NIEZAWODNOSC: 1. odnosząc się do przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu rozproszonego, gdzie nagromadzenie przedmiotów zwieksza awaryjnosc calosci, pojecie niezawodnosci rozwaza się w kategoriach dostepnosci i tolerowania awarii. Zobacz tez sredni czas do awarii, maskowanie awarii
Jak działa Niezmiennosc:
Co to jest jednostki przejawiajaca się w jej pozostawaniu bez zmian z uplywem czasu; jeden z postulatów projektowania i pielegnowania oprogramowania. W pewnym sensie n. jest właściwość nie z tego swiata niezawodnosc co to jest.
Jak działa Nazwa Domenowa:
Co to jest nazwa w systemie nazw domen (DNS); kazdy przyrostek n.d., zlozony z pooddzielanych kropkami e t y- k i e t (labels), okresla domene internetowa. Etykiety w n.d. wystepuja w porzadku od szczególowych niezawodnosc definicja.
Jak działa Nadzorowanie Wspólbieznosci:
Co to jest majacych na celu niedopuszczenie do chaosu w srodowisku wielu jednoczesnie postepujacych zadan, zwlaszcza w razie mechanizmów korzystajacych ze wspólnych zasobów. N.w. jest urzeczywistniane za pomoca niezawodnosc co znaczy.
Jak działa Naglówek Komunikatu:
Co to jest dolaczanych na poczatku komunikatu poprzez oprogramowanie poszczególnych warstw protokolu komunikacyjnego i obslugiwanych poprzez te warstwy. W modelu wzorcowym ISO OSI n.k. liczy az 6 pól. Niekiedy niezawodnosc słownik.
Jak działa Naglówek:
Co to jest fragment procedury albo funkcji, okreslajacy jej nazwe, ewentualne wskaźniki, ich rodzaje i (opcjonalnie) wartosci poczatkowe; 2. poczatkowy fragment komunikatu ( pakietu) z informacjami o nadawcy niezawodnosc znaczenie.

Czym jest Niezawodnosc znaczenie w Słownik programisty N .