Słownik niezawodnosc co to jest? Do czego służy bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład.

Czy przydatne?

Co to jest niezawodnosc

Co to jest NIEZAWODNOSC: 1. odnosząc się do przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu rozproszonego, gdzie nagromadzenie przedmiotów zwieksza awaryjnosc calosci, pojecie niezawodnosci rozwaza się w kategoriach dostepnosci i tolerowania awarii. Zobacz tez sredni czas do awarii, maskowanie awarii
Jak działa NIST:
Co to jest normalizacyjny zajmujacy się w szczególnosci opracowywaniem standardów dotyczacych bezpieczenstwa mechanizmów komputerowych; 2. Narodowy Instytut Czasu Standardowego utrzymujacy w Fort Collins niezawodnosc co znaczy.
Jak działa Naped Dyskowy:
Co to jest wprawiajace w ruch obrotowy dyskietke, magnetyczny dysk twardy albo dysk optyczny, wyposazone w zintegrowana glowice czytajaco-piszaca poruszana za pomoca silnika krokowego i uklady elektroniczne niezawodnosc krzyżówka.
Jak działa Nick:
Co to jest zarg.] nazwa rejestracyjna uzytkownika, przydomek uzywany poprzez uzytkownika w korespondencji elektronicznej. Zobacz tez poczta elektroniczna, IRC niezawodnosc co to jest.
Jak działa Nazwa Lokalna:
Co to jest zakres odnosi się do fragmentu programu, najczesciej bloku, nazywanego tez jej o b s z a r e m d z i a l a n i a. Ponowne definiowanie n.l. w bloku zawartym w innym bloku przeslania taka sama n.l. z niezawodnosc słownik.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna niezawodnosc czym jest.

Czym jest Niezawodnosc znaczenie w Słownik programisty N .