Słownik niezaleznosc polozenia co to jest? Do czego służy rozproszonego polegajaca na mozliwosci.

Czy przydatne?

Co to jest niezaleznosc polozenia

Co to jest NIEZALEZNOSC POLOZENIA: pozadana, trudno osiagalna właściwość mechanizmu rozproszonego polegajaca na mozliwosci przemieszczania w nim plików bez zmiany ich nazw. Zobacz tez przezroczystosc
Jak działa Nawigowanie:
Co to jest fragmentów nazwy w zbiorze serwerów. Poszczególne serwery przechowuja fragmenty informacji dotyczacej nazw obiektów w systemie rozproszonym i wiadomości o tym, gdzie mozna poszukiwac dalszych czesci niezaleznosc polozenia co to jest.
Jak działa NOM:
Co to jest schemat obiektu sieciowego; jedno z podejsc do budowy aplikacji rozproszonych. Zobacz tez DOM, e-speak niezaleznosc polozenia definicja.
Jak działa Niezmiennosc Interfejsów:
Co to jest idea, w mysl której interfejs i jego specyfikacja nie podlegaja zmianom od chwili opublikowania. Zobacz tez interfejs COM niezaleznosc polozenia co znaczy.
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C niezaleznosc polozenia słownik.
Jak działa Nadawca:
Co to jest mechanizm wysylajacy komunikat, na przykład za posrednictwem sieci komputerowej. Zobacz tez odbiorca niezaleznosc polozenia znaczenie.

Czym jest Polozenia Niezaleznosc znaczenie w Słownik programisty N .