Słownik nieuzytek co to jest? Do czego służy ale nie zostal jeszcze zwrócony do puli pamieci wolnej.

Czy przydatne?

Co to jest nieuzytek

Co to jest NIEUZYTEK: region pamieci, który przestal byc potrzebny w procesie, ale nie zostal jeszcze zwrócony do puli pamieci wolnej mechanizmu operacyjnego. Niekontrolowane powstawanie n. moze powodowac ubytek pamieci. Zobacz tez odsmiecacz
Jak działa Normalizacja Bazy:
Co to jest mechanizm przeksztalcania reprezentacji bazy danych (nazywany równiez r o z k l a d e m o d- w r a c a l n y m), polegajacy na odnajdywaniu logicznych zwiazków miedzy elementami danych. W kazdym nieuzytek co to jest.
Jak działa Nienaruszalnosc:
Co to jest zasobów komputerowych: zagwarantowanie, ze zasoby informacyjne mechanizmu komputerowego, zarówno w trakcie ich przechowywania, jak i przesylania, beda zmieniane tylko poprzez osoby (programy nieuzytek definicja.
Jak działa Nakladkowanie:
Co to jest reczny podzial programu na nakladki i automatyczna obsluga zamiany nakladek w trakcie jego wykonywania, wykonywana poprzez zarzadce nakladek nieuzytek co znaczy.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna nieuzytek słownik.
Jak działa Nosnik:
Co to jest przechowywania albo przekazywania informacji, na przykład warstwa materialu ferromagnetycznego na dysku, promien swiatla podczerwonego w swiatlowodzie, fala radiowa w drodze do satelity nieuzytek znaczenie.

Czym jest Nieuzytek znaczenie w Słownik programisty N .