Słownik niepodzielnosc co to jest? Do czego służy jednostki programowe, takie jak transakcja albo.

Czy przydatne?

Co to jest niepodzielnosc

Co to jest NIEPODZIELNOSC: właściwość wymagana poprzez nie wszystkie logiczne jednostki programowe, takie jak transakcja albo sekcja krytyczna, albo formy komunikacji; dzialanie wymagajace n. zostaje wykonane w calosci, w przeciwnym razie jego czesciowe konsekwencje zostaja w calosci anulowane albo w ogóle nie dochodzi do jego wykonania. W razie transakcji n. jest zachowana nawet pomimo awarii. Zobacz tez trwalosc, komunikacja grupowa, rekonstrukcja, ACID
Jak działa NCSA:
Co to jest amerykanski osrodek badawczy, dzialajacy w ramach uniwersytetu Urbana-Champaign (Illinois), zajmujacy się zastosowaniami superkomputerów i sieci komputerowych. Zobacz tez Mosaic, Apache niepodzielnosc co znaczy.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla niepodzielnosc krzyżówka.
Jak działa Niezawodnosc:
Co to jest przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu niepodzielnosc co to jest.
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C niepodzielnosc słownik.
Jak działa Nazwa Pliku:
Co to jest liter, cyfr i innych znaków (na przykład _ , ! albo % ), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje plik w katalogu biezacym. W rozwinietych systemach uniksowych (BSD) n.p. moga miec do 256 znaków niepodzielnosc czym jest.

Czym jest Niepodzielnosc znaczenie w Słownik programisty N .