Słownik niepodzielnosc transakcji co to jest? Do czego służy ze transakcja jest realizowana zawsze.

Czy przydatne?

Co to jest niepodzielnosc transakcji

Co to jest NIEPODZIELNOSC TRANSAKCJI: jedna z czterech niezbednych cech transakcji, oznaczajaca, ze transakcja jest realizowana zawsze w calosci lub nie jest realizowana w ogóle. Zobacz tez wlasciwosci transakcji, zasada "wszystko lub nic"
Jak działa Netscape Composer:
Co to jest dostepny bez oplat program spółki Netscape (www.netscape.com), umozliwiajacy projektowanie wygladu stron WWW, a więc tak zwany serwisu niepodzielnosc transakcji co to jest.
Jak działa Nastepnik:
Co to jest 1. wezel w grafie nastepujacy bezposrednio po danym wezle; 2. następny obiekt wykazu. Zobacz tez poprzednik, potomek niepodzielnosc transakcji definicja.
Jak działa National Semiconductor Corporation:
Co to jest amerykanska spółka komputerowa, producent ukladów scalonych, mikroprocesorów (32000), i mikrokomputerów jednoukladowych (COP 800 niepodzielnosc transakcji co znaczy.
Jak działa Netykieta:
Co to jest savoir-vivre, zestaw specyficznych regul zachowan, sposobów komunikowania się, symbolika i ceremonial obowiazujacy bywalców cyberprzestrzeni, a zwlaszcza uczestników internetowych dyskusji, czlonków niepodzielnosc transakcji słownik.
Jak działa NIL:
Co to jest którym w dokumentacjach i podrecznikach znaczy się wartosc wskaznika symbolizujacego koniec listy (a więc znamionujacego brak wartosci). W implementacjach NIL zwykle jest wskaznikiem o wartosci zero niepodzielnosc transakcji znaczenie.

Czym jest Transakcji Niepodzielnosc znaczenie w Słownik programisty N .