Słownik nienaruszalnosc co to jest? Do czego służy zasoby informacyjne mechanizmu komputerowego.

Czy przydatne?

Co to jest nienaruszalnosc

Co to jest NIENARUSZALNOSC: aspekt ochrony zasobów komputerowych: zagwarantowanie, ze zasoby informacyjne mechanizmu komputerowego, zarówno w trakcie ich przechowywania, jak i przesylania, beda zmieniane tylko poprzez osoby (programy) upowaznione. Poprzez zmiany rozumie się tutaj nie tylko pisanie, uaktualnianie, usunięcie, tworzenie plików, ale takze opóznianie albo ponawianie komunikatów w sieci. Zobacz tez niezaprzeczalnosc
Jak działa Notacja O:
Co to jest zapisu zbioru funkcji g(n), które sa asymptotycznie ograniczone z góry poprzez funkcje f(n): O(g(n)) = {f(n): istnieja dodatnie stale c i n0 takie, ze 0 ? f(n) ? cg(n) dla wszystkich n ô n 0 nienaruszalnosc co znaczy.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna nienaruszalnosc krzyżówka.
Jak działa Nawiazanie Polaczenia:
Co to jest wstepna czesc protokolu polaczeniowego, niezbedna dla dalszego przesylania komunikatów. Przykladem n.p. jest (coraz drozsze) wybieranie numeru telefonicznego. Zobacz tez protokól bezpolaczeniowy nienaruszalnosc co to jest.
Jak działa Nazwa Rozróznialna:
Co to jest identyfikujaca przedmiot w drzewie informacji katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się z ciagu atrybutów poddzielanych kreskami (/). Kazdy z atrybutów ma typ (na przykład C - country, a więc nienaruszalnosc słownik.
Jak działa Napis:
Co to jest przedmiot typu napisowego. Zobacz tez stala napisowa nienaruszalnosc czym jest.

Czym jest Nienaruszalnosc znaczenie w Słownik programisty N .