Słownik nick co to jest? Do czego służy poprzez uzytkownika w korespondencji elektronicznej. Zobacz.

Czy przydatne?

Co to jest nick

Co to jest NICK: [zarg.] nazwa rejestracyjna uzytkownika, przydomek uzywany poprzez uzytkownika w korespondencji elektronicznej. Zobacz tez poczta elektroniczna, IRC
Jak działa Nazwa Rozróznialna:
Co to jest identyfikujaca przedmiot w drzewie informacji katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się z ciagu atrybutów poddzielanych kreskami (/). Kazdy z atrybutów ma typ (na przykład C - country, a więc nick co to jest.
Jak działa Naped Dyskowy:
Co to jest wprawiajace w ruch obrotowy dyskietke, magnetyczny dysk twardy albo dysk optyczny, wyposazone w zintegrowana glowice czytajaco-piszaca poruszana za pomoca silnika krokowego i uklady elektroniczne nick definicja.
Jak działa Nanotechnologia:
Co to jest Feynman zaproponowal tworzenia maszyn o rozmiarze molekul, manipulujacych materia na poziomie atomów. Pomysl ten, rozwiniety poprzez Erica Drexlera w ksiazce Engines of Creation (1986), znaczy nick co znaczy.
Jak działa NSP:
Co to jest protokól serwera nazw używany w warstwie sesji modelu wzorcowego ISO OSI nick słownik.
Jak działa Niezalezna Rozszerzalnosc:
Co to jest wlasciwosci komponentu (niezalezne opracowywanie, nabywanie i instalowanie) zasadnicza właściwość mechanizmu komponentowego - otwartosc mechanizmu, a zatem niemozliwosc jego globalnej analizy nick znaczenie.

Czym jest Nick znaczenie w Słownik programisty N .