Słownik NFS co to jest? Do czego służy przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt.

Czy przydatne?

Co to jest NFS

Co to jest NFS: jeden z najpopularniejszych sieciowych mechanizmów plików, przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt pakietu oprogramowania sieciowego ONC+, dostarczanego wspólnie z systemem UNIX. Mechanizm NFS umozliwia przylaczanie zdalnych katalogów do katalogów lokalnych, co daje wrazenie spójnego drzewa katalogów. Uzytkownicy mechanizmu NFS montuja zdalne katalogi w swoich komputerach za pomoca operacji montazu albo automontazu. Ten sam mechanizm plików moze byc u róznych uzytkowników zamontowany w róznych katalogach, co pogarsza przezroczystosc. Wynikowa struktura NFS jest zwykle las drzew mechanizmu UNIX z dzielonymi poddrzewami. Serwery NFS sa bezstanowe. Zobacz tez montaz kaskadowy, AFS, FFS
Jak działa Nomai:
Co to jest spółka francuska (z filia w Szkocji) istniejaca od 1992 r., produkujaca wymienne napedy dyskowe, CD-RW, CD-R i dyskietki nfs co to jest.
Jak działa Norton, P.:
Co to jest programista i projektant oprogramowania, autor licznej rodziny programów narzedziowych dla komputerów osobistych i wielu ciekawych ksiazek fachowych i popularyzatorskich, zasluzony w szerzeniu nfs definicja.
Jak działa Nadzorowanie Przeplywu:
Co to jest 1. sprawdzanie czestosci, z jaka wezly albo rutery przekazuja pakiety do sieci albo intersieci, sluzace unikaniu przeciazen; 2. problemy rozwiazywane za pomoca analizy sieci przeplywowych nfs co znaczy.
Jak działa Niezaprzeczalnosc:
Co to jest aspekt ochrony przesylania danych: uniemozliwienie odbiorcy i nadawcy komunikatu zaprzeczenia, ze doszlo do jego przeslania nfs słownik.
Jak działa Nazwa Binarna:
Co to jest poziomu, przeznaczoną do zastosowania poprzez procedury mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez identyfikator pliku, identyfikator procesu, identyfikator uzytkownika, nazwa symboliczna, nazwa nfs znaczenie.

Czym jest Nfs znaczenie w Słownik programisty N .