Słownik NFS co to jest? Do czego służy przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt.

Czy przydatne?

Co to jest NFS

Co to jest NFS: jeden z najpopularniejszych sieciowych mechanizmów plików, przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt pakietu oprogramowania sieciowego ONC+, dostarczanego wspólnie z systemem UNIX. Mechanizm NFS umozliwia przylaczanie zdalnych katalogów do katalogów lokalnych, co daje wrazenie spójnego drzewa katalogów. Uzytkownicy mechanizmu NFS montuja zdalne katalogi w swoich komputerach za pomoca operacji montazu albo automontazu. Ten sam mechanizm plików moze byc u róznych uzytkowników zamontowany w róznych katalogach, co pogarsza przezroczystosc. Wynikowa struktura NFS jest zwykle las drzew mechanizmu UNIX z dzielonymi poddrzewami. Serwery NFS sa bezstanowe. Zobacz tez montaz kaskadowy, AFS, FFS
Jak działa Noyce, R.N.:
Co to jest 1927 r. w Grinnell (Iowa, USA) absolwent MIT (doktorat w 1953 r.), w 1957 r. wspólnie z siedmioma kolegami z MIT zalozyl firme Fairchild, gdzie (we wspólpracy z J. Kilbym z Texax Instruments nfs co znaczy.
Jak działa Nick:
Co to jest zarg.] nazwa rejestracyjna uzytkownika, przydomek uzywany poprzez uzytkownika w korespondencji elektronicznej. Zobacz tez poczta elektroniczna, IRC nfs krzyżówka.
Jak działa Nasluch:
Co to jest stan oczekiwania na nadejscie komunikatu; termin odnoszony do serwerów i interfejsów sieciowych. Zobacz tez podsluch nfs co to jest.
Jak działa Niezmiennik:
Co to jest zamknietej przestrzeni stanów, zachowywana w statycznych punktach programu, gdzie mozna obserwowac fragment przestrzeni stanów. N i e z m i e n- n i k p e t l i (loop invariant) jest okreslany jako nfs słownik.
Jak działa Nanotechnologia:
Co to jest Feynman zaproponowal tworzenia maszyn o rozmiarze molekul, manipulujacych materia na poziomie atomów. Pomysl ten, rozwiniety poprzez Erica Drexlera w ksiazce Engines of Creation (1986), znaczy nfs czym jest.

Czym jest Nfs znaczenie w Słownik programisty N .