Słownik NeXTStep co to jest? Do czego służy uzytkownika, rozwijana poprzez NeXT Technology Inc.

Czy przydatne?

Co to jest NeXTStep

Co to jest NEXTSTEP: obiektowa wersja mechanizmu UNIX z graficznym interfejsem uzytkownika, rozwijana poprzez NeXT Technology Inc.; wspólnie z zestawem narzedzi obiektowych O p e n S t e p mechanizm zostal nabyty poprzez Apple, z zamierzeniem utworzenia bazy dla R h a p- s o d y - nowego mechanizmu operacyjnego dla komputera Macintosh
Jak działa Nadzorca:
Co to jest 1. mechanizm kontrolujacy dzialanie podsystemu informatycznego; 2. [dawn.] jadro mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez zarzadca, monitor nextstep co to jest.
Jak działa Nieznaczace Zera:
Co to jest zapisie pozycyjnym liczby, na przykład 0013, nie wplywajace na jej wartosc, dodawane na przykład w celu utrudnienia falszowania wyników. W nie wszystkich jezykach programowania (C, C++, Java) zero nextstep definicja.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla nextstep co znaczy.
Jak działa Niezmiennosc:
Co to jest jednostki przejawiajaca się w jej pozostawaniu bez zmian z uplywem czasu; jeden z postulatów projektowania i pielegnowania oprogramowania. W pewnym sensie n. jest właściwość nie z tego swiata nextstep słownik.
Jak działa National Semiconductor Corporation:
Co to jest amerykanska spółka komputerowa, producent ukladów scalonych, mikroprocesorów (32000), i mikrokomputerów jednoukladowych (COP 800 nextstep znaczenie.

Czym jest Nextstep znaczenie w Słownik programisty N .