Słownik Netscape Navigator co to jest? Do czego służy hipertekstowych ( stron WWW) produkcji spółki.

Czy przydatne?

Co to jest Netscape Navigator

Co to jest NETSCAPE NAVIGATOR: popularna internetowa przegladarka dokumentów hipertekstowych ( stron WWW) produkcji spółki Netscape Corporation, wzorowana na przegladarce Mosaic. Zobacz tez Internet Explorer, mechanizm rozszerzalny niezaleznie, Visibroker
Jak działa Niezmiennosc:
Co to jest jednostki przejawiajaca się w jej pozostawaniu bez zmian z uplywem czasu; jeden z postulatów projektowania i pielegnowania oprogramowania. W pewnym sensie n. jest właściwość nie z tego swiata netscape navigator co to jest.
Jak działa Nazwa Domenowa:
Co to jest nazwa w systemie nazw domen (DNS); kazdy przyrostek n.d., zlozony z pooddzielanych kropkami e t y- k i e t (labels), okresla domene internetowa. Etykiety w n.d. wystepuja w porzadku od szczególowych netscape navigator definicja.
Jak działa NIL:
Co to jest którym w dokumentacjach i podrecznikach znaczy się wartosc wskaznika symbolizujacego koniec listy (a więc znamionujacego brak wartosci). W implementacjach NIL zwykle jest wskaznikiem o wartosci zero netscape navigator co znaczy.
Jak działa Nosnik:
Co to jest przechowywania albo przekazywania informacji, na przykład warstwa materialu ferromagnetycznego na dysku, promien swiatla podczerwonego w swiatlowodzie, fala radiowa w drodze do satelity netscape navigator słownik.
Jak działa Niezaleznosc Danych:
Co to jest oddzielenie danych od mechanizmów na nich dzialajacych; ukrywanie implementacji danych przed korzystajacymi z nich uzytkownikami i programami. Zobacz tez ukrywanie informacji netscape navigator znaczenie.

Czym jest Navigator Netscape znaczenie w Słownik programisty N .