Słownik NetBIOS co to jest? Do czego służy lokalnych, przygotowany poprzez spółki IBM i Sytek w.

Czy przydatne?

Co to jest NetBIOS

Co to jest NETBIOS: stos protokolów komunikacji miedzyprocesowej w sieciach lokalnych, przygotowany poprzez spółki IBM i Sytek w 1984 r.; użytkowany do dzisiaj jako interfejs do rozmaitych stosów protokolów, jak: IBM/Microsoft LAN ( NetBEUI), TCP/IP, IPX/SPX, OSI, XNS i Vines. Udostepniany w wielu systemach operacyjnych, między innymi: MS-DOS, Windows, Windows 95, Windows NT, UNIX, OS/2 i w nie wszystkich instalacjach komputerów stacjonarnych
Jak działa NeXT Technology Inc.:
Co to jest spółka amerykanska zalozona w 1985 r. poprzez S. Jobsa z spółki Apple i wspólników. Jej sztandarowa stacja robocza NeXT Cube (1988), wyposazona w procesor Motorola i dzialajaca pod kontrola netbios co to jest.
Jak działa Niezaleznosc Danych:
Co to jest oddzielenie danych od mechanizmów na nich dzialajacych; ukrywanie implementacji danych przed korzystajacymi z nich uzytkownikami i programami. Zobacz tez ukrywanie informacji netbios definicja.
Jak działa Neumann, J. Von:
Co to jest koncepcji maszyny Turinga, artysta i wykonawca koncepcji komputera przechowujacego w pamieci wymienny program i dane, znanego jako maszyna von Neumanna. John von Neumann urodzil się w 1903 r. w netbios co znaczy.
Jak działa Narzedzie:
Co to jest program (takze procedura albo klasa) wykonujacy dobrze okreslona, niezbyt zlozona czynnosc. Zobacz tez program narzedziowy netbios słownik.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla netbios znaczenie.

Czym jest Netbios znaczenie w Słownik programisty N .