Słownik NetBEUI co to jest? Do czego służy obslugujacy aplikacje mechanizmów Windows for Workgroups.

Czy przydatne?

Co to jest NetBEUI

Co to jest NETBEUI: stos protokolów sieci lokalnych IBM i Microsoft. obslugujacy aplikacje mechanizmów Windows for Workgroups, NT, LAN Manager, Windows 95 i 98, OS/2 Warp Connect i OS/2 Warp Serwer; realizuje obsluge datagramów i uslugi protokolu polaczeniowego
Jak działa Niezmiennosc Interfejsów:
Co to jest idea, w mysl której interfejs i jego specyfikacja nie podlegaja zmianom od chwili opublikowania. Zobacz tez interfejs COM netbeui co to jest.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla netbeui definicja.
Jak działa NC:
Co to jest sieciowy, przewidywany nastepca komputera typu PC; uzytkownik NC czerpie wszystkie zasoby z sieci komputerowej; 2. sterowanie numeryczne; 3. [dawn.] skrót nazwy popularnej powloki, programu Norton netbeui co znaczy.
Jak działa Niezalezna Rozszerzalnosc:
Co to jest wlasciwosci komponentu (niezalezne opracowywanie, nabywanie i instalowanie) zasadnicza właściwość mechanizmu komponentowego - otwartosc mechanizmu, a zatem niemozliwosc jego globalnej analizy netbeui słownik.
Jak działa Nazwa Rejestracyjna:
Co to jest poprzez uzytkownika w trakcie rejestrowania się w systemie komputerowym. Mechanizm operacyjny rozpoznaje uzytkowników za pomoca n.r., które sa im przydzielane poprzez administratora. Zobacz tez konto netbeui znaczenie.

Czym jest Netbeui znaczenie w Słownik programisty N .