Słownik nerd co to jest? Do czego służy w Sieci, stad trudno okreslic jego indywidualne cechy.

Czy przydatne?

Co to jest nerd

Co to jest NERD: [zarg.] czlowiek, zazwyczaj bardzo mlody, po uszy pograzony w Sieci, stad trudno okreslic jego indywidualne cechy osobnicze. Material na eksperta komputerowego. Pierwotnie termin uzywany w stanach zjednoczonych ameryki w znaczeniu: student-kujon. Zobacz tez gik, netnik
Jak działa Niezawodnosc:
Co to jest przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu nerd co to jest.
Jak działa Norton Utilities:
Co to jest zbiór programów narzedziowych ( rekonstrukcja plików, katalogów, diagnostyka dysków, dzialania antywirusowe); dostepny w systemach Windows i MacOS. Zobacz tez Norton AntiVirus nerd definicja.
Jak działa NASK:
Co to jest dzialajaca w Polsce od poczatku lat 90. XX w., wdrazajaca nowe technologie teleinformatyczne; artysta pierwszej w Polsce sieci z dostepem do Internetu i pierwszy dostawca uslug internetowych NASK nerd co znaczy.
Jak działa NetBEUI:
Co to jest sieci lokalnych IBM i Microsoft. obslugujacy aplikacje mechanizmów Windows for Workgroups, NT, LAN Manager, Windows 95 i 98, OS/2 Warp Connect i OS/2 Warp Serwer; realizuje obsluge datagramów i nerd słownik.
Jak działa Notacja Wegierska:
Co to jest konstruowania nazw w programach, użytkowany w bibliotekach oprogramowania spółki Microsoft i rekomendowany poprzez te firme, polegajacy na tworzeniu nazwy opierając się na typów zwiazanych z nia nerd znaczenie.

Czym jest Nerd znaczenie w Słownik programisty N .