Słownik NCSA co to jest? Do czego służy uniwersytetu Urbana-Champaign (Illinois), zajmujacy się.

Czy przydatne?

Co to jest NCSA

Co to jest NCSA: amerykanski osrodek badawczy, dzialajacy w ramach uniwersytetu Urbana-Champaign (Illinois), zajmujacy się zastosowaniami superkomputerów i sieci komputerowych. Zobacz tez Mosaic, Apache
Jak działa NORMA:
Co to jest pamieci zdalnej; organizacja rozproszonej pamieci dzielonej przy uzyciu procesorów polaczonych za pomoca specjalizowanych sieci przekazywania komunikatów, stacji roboczych w sieciach lokalnych i tym ncsa co to jest.
Jak działa Naped Jaz:
Co to jest wymiennych ( dyskietek) o pojemnosci do 1 GB, czasie dostepu 10-12 ms i szybkosci przesylania około 7,4 MB/s, wytwarzany poprzez Iomega; laczenie z komputerem dzieje się za posrednictwem SCSI. Zobacz ncsa definicja.
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C ncsa co znaczy.
Jak działa NIS:
Co to jest informacyjna; obiekt protokolów NFS obslugujacy zarzadzanie kluczami i sprawdzanie tozsamosci klientów sieciowego mechanizmu plików NFS. NIS przechowuje takze odwzorowania nazw uzytkowników na ncsa słownik.
Jak działa Nazwa Rejestracyjna:
Co to jest poprzez uzytkownika w trakcie rejestrowania się w systemie komputerowym. Mechanizm operacyjny rozpoznaje uzytkowników za pomoca n.r., które sa im przydzielane poprzez administratora. Zobacz tez konto ncsa znaczenie.

Czym jest Ncsa znaczenie w Słownik programisty N .