Słownik nazwa co to jest? Do czego służy polecen, interfejsów serwerów ciag znaków o okreslonej.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa

Co to jest NAZWA: 1. rozpatrywany na poziomie jezyków programowania, jezyków polecen, interfejsów serwerów ciag znaków o okreslonej skladni, identyfikujacy uzytkownika, przedmiot programowy (na przykład zmienna albo tablice) albo zasób systemowy (plik, drukarke, serwer, siec). N. sklada się glównie z liter i cyfr, ale moze tez zawierac inne znaki, na przykład "_", ".", "/". W jezykach programowania nazwa na ogól rozpoczyna się od litery. Nie wszystkie mechanizmy rozrózniaja male i ogromne litery w n., inne je utozsamiaja; 2. numeryczny identyfikator niskiego poziomu uzywany w warstwie implementacji interfejsu, na przykład liczba identyfikujaca siec komputerowa albo numer urzadzenia fizycznego. Obiekty komputerowe istnieja w sposób uzyteczny wówczas, gdy sa nazwane, abstrakcje - wylacznie dzieki n. Zobacz tez sciezka dostepu, uchwyt, zmienna, skrót mnemoniczny
Jak działa Naruszanie Netykiety:
Co to jest zasad dobrego zachowania w Sieci grozi między innymi zablokowaniem skrzynki pocztowej, wykluczeniem z listy dyskusyjnej albo nawet sankcjami karnymi, okreslonymi prawem. Zobacz tez netykieta, spam nazwa co to jest.
Jak działa Netykieta:
Co to jest savoir-vivre, zestaw specyficznych regul zachowan, sposobów komunikowania się, symbolika i ceremonial obowiazujacy bywalców cyberprzestrzeni, a zwlaszcza uczestników internetowych dyskusji, czlonków nazwa definicja.
Jak działa Norton Commander:
Co to jest niegraficzny program powlokowy przygotowany poprzez P. Nortona, ulatwiajacy korzystanie z mechanizmu operacyjnego MS- -DOS. Zobacz tez Xtree, interpretator polecen, graficzny interfejs uzytkownika nazwa co znaczy.
Jak działa Nick:
Co to jest zarg.] nazwa rejestracyjna uzytkownika, przydomek uzywany poprzez uzytkownika w korespondencji elektronicznej. Zobacz tez poczta elektroniczna, IRC nazwa słownik.
Jak działa Nazwa Bezwzgledna:
Co to jest nazwa rozpoczynajaca się od nazwy korzenia drzewa katalogów, jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w systemie plików, na przykład: /root/usr/zpl/slow nazwa znaczenie.

Czym jest Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .