Słownik nazwa symboliczna co to jest? Do czego służy dla czlowieka, użytkowana do oznaczen obiektów.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa symboliczna

Co to jest NAZWA SYMBOLICZNA: nazwa zbudowana z liter, cyfr i innych znaków, uzyteczna dla czlowieka, użytkowana do oznaczen obiektów programowych i nazywania zasobów mechanizmu komputerowego, na przykład plików, skrzynek pocztowych, urzadzen zewnetrznych. W zaleznosci od miejsca wystepowania n.s. jest tlumaczona pod adresem pamieci albo na nazwe binarna. Zobacz tez nazwa, adres symboliczny
Jak działa Netscape Communications Corporation:
Co to jest znana z opracowania dobrych przegladarek internetowych i z przewleklego sporu o wplywy na rynku oprogramowania wiedzionego z spółka Microsoft, który byc moze doprowadzi do przymusowego podzialu tej nazwa symboliczna co to jest.
Jak działa Nieznaczace Zera:
Co to jest zapisie pozycyjnym liczby, na przykład 0013, nie wplywajace na jej wartosc, dodawane na przykład w celu utrudnienia falszowania wyników. W nie wszystkich jezykach programowania (C, C++, Java) zero nazwa symboliczna definicja.
Jak działa Nadzorca:
Co to jest 1. mechanizm kontrolujacy dzialanie podsystemu informatycznego; 2. [dawn.] jadro mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez zarzadca, monitor nazwa symboliczna co znaczy.
Jak działa Nazwa Globalna:
Co to jest zakres odnosi się do calego programu. W jezykach C i C++ n.g. okresla się tez mianem n a z w y z e- w n e t r z n e j (external name). Naduzywanie n.g. w programach jest sprzeczne z postulatem nazwa symboliczna słownik.
Jak działa Negacja:
Co to jest operacja logiczna powodujaca zmiane wartosci logicznej argumentu ( true lub false) na przeciwna. Specjalnym przypadkiem uzycia n. jest n e g a c j a a l t e r n a t y w y (NOR, not OR nazwa symboliczna znaczenie.

Czym jest Symboliczna Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .