Słownik nazwa rozróznialna co to jest? Do czego służy katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa rozróznialna

Co to jest NAZWA ROZRÓZNIALNA: cala sciezka identyfikujaca przedmiot w drzewie informacji katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się z ciagu atrybutów poddzielanych kreskami (/). Kazdy z atrybutów ma typ (na przykład C - country, a więc państwo) i wartosc. Przyklad hipotetycznej n.r.: /C=PL/STATE=WD/LOC=WR /O= JPL/CN=JAS/
Jak działa NFS:
Co to jest najpopularniejszych sieciowych mechanizmów plików, przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt pakietu oprogramowania sieciowego ONC+, dostarczanego wspólnie z systemem UNIX. Mechanizm nazwa rozróznialna co to jest.
Jak działa NetBEUI:
Co to jest sieci lokalnych IBM i Microsoft. obslugujacy aplikacje mechanizmów Windows for Workgroups, NT, LAN Manager, Windows 95 i 98, OS/2 Warp Connect i OS/2 Warp Serwer; realizuje obsluge datagramów i nazwa rozróznialna definicja.
Jak działa NCSA:
Co to jest amerykanski osrodek badawczy, dzialajacy w ramach uniwersytetu Urbana-Champaign (Illinois), zajmujacy się zastosowaniami superkomputerów i sieci komputerowych. Zobacz tez Mosaic, Apache nazwa rozróznialna co znaczy.
Jak działa Netykieta:
Co to jest savoir-vivre, zestaw specyficznych regul zachowan, sposobów komunikowania się, symbolika i ceremonial obowiazujacy bywalców cyberprzestrzeni, a zwlaszcza uczestników internetowych dyskusji, czlonków nazwa rozróznialna słownik.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna nazwa rozróznialna znaczenie.

Czym jest Rozróznialna Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .