Słownik nazwa rozróznialna wzglednie co to jest? Do czego służy skatalogowany w standardzie.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa rozróznialna wzglednie

Co to jest NAZWA ROZRÓZNIALNA WZGLEDNIE: kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna
Jak działa Nadzorowanie:
Co to jest kontroli nad procesami przebiegajacymi w systemie komputerowym, dogladanie zasobów systemowych, na przykład n. wspólbieznosci, przydzialu zasobów, dostepu, pracy urzadzen zewnetrznych, uzytkowników nazwa rozróznialna wzglednie co to jest.
Jak działa Naglówek Procedury:
Co to jest gramatyke jezyka programowania poczatkowy fragment opisu procedury albo funkcji, okreslajacy (oprócz nazwy procedury) liczbe i rodzaje jej parametrów, a czasami równiez ich wartosci poczatkowe nazwa rozróznialna wzglednie definicja.
Jak działa Nazwa Binarna:
Co to jest poziomu, przeznaczoną do zastosowania poprzez procedury mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez identyfikator pliku, identyfikator procesu, identyfikator uzytkownika, nazwa symboliczna, nazwa nazwa rozróznialna wzglednie co znaczy.
Jak działa Nadmiar:
Co to jest poprzez sprzet przypadek, gdzie rezultat dzialania nie miesci się w rejestrze maszynowym. Analogia n. jest osiagniecie poprzez samochodowy licznik kilometrów wartosci 99999 - po przejechaniu nazwa rozróznialna wzglednie słownik.
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C nazwa rozróznialna wzglednie znaczenie.

Czym jest Wzglednie Rozróznialna Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .