Słownik nazwa pliku co to jest? Do czego służy albo % ), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa pliku

Co to jest NAZWA PLIKU: ciag zlozony z liter, cyfr i innych znaków (na przykład "_", "!" albo "%"), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje plik w katalogu biezacym. W rozwinietych systemach uniksowych (BSD) n.p. moga miec do 256 znaków, nie mniej jednak rozróznia się w nich litery male i ogromne. W systemie MS-DOS dlugosc n.p. jest ograniczona do 8 znaków, a litery male i ogromne sa utozsamiane. Zobacz tez rozszerzenie nazwy pliku, nazywanie pliku
Jak działa Napis:
Co to jest przedmiot typu napisowego. Zobacz tez stala napisowa nazwa pliku co znaczy.
Jak działa Netscape Communicator, NC:
Co to jest pakiet oprogramowania uslug internetowych produkcji spółki Netscape, umozliwiajacy w szczególnosci obsluge poczty elektronicznej i stron WWW nazwa pliku krzyżówka.
Jak działa NFS:
Co to jest najpopularniejszych sieciowych mechanizmów plików, przygotowany poprzez firme Sun Microsystems jako obiekt pakietu oprogramowania sieciowego ONC+, dostarczanego wspólnie z systemem UNIX. Mechanizm nazwa pliku co to jest.
Jak działa Nazwa Rozróznialna:
Co to jest identyfikujaca przedmiot w drzewie informacji katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się z ciagu atrybutów poddzielanych kreskami (/). Kazdy z atrybutów ma typ (na przykład C - country, a więc nazwa pliku słownik.
Jak działa Naglówek Komunikatu:
Co to jest dolaczanych na poczatku komunikatu poprzez oprogramowanie poszczególnych warstw protokolu komunikacyjnego i obslugiwanych poprzez te warstwy. W modelu wzorcowym ISO OSI n.k. liczy az 6 pól. Niekiedy nazwa pliku czym jest.

Czym jest Pliku Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .