Słownik nazwa pliku co to jest? Do czego służy albo % ), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa pliku

Co to jest NAZWA PLIKU: ciag zlozony z liter, cyfr i innych znaków (na przykład "_", "!" albo "%"), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje plik w katalogu biezacym. W rozwinietych systemach uniksowych (BSD) n.p. moga miec do 256 znaków, nie mniej jednak rozróznia się w nich litery male i ogromne. W systemie MS-DOS dlugosc n.p. jest ograniczona do 8 znaków, a litery male i ogromne sa utozsamiane. Zobacz tez rozszerzenie nazwy pliku, nazywanie pliku
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C nazwa pliku co to jest.
Jak działa Niezalezna Rozszerzalnosc:
Co to jest wlasciwosci komponentu (niezalezne opracowywanie, nabywanie i instalowanie) zasadnicza właściwość mechanizmu komponentowego - otwartosc mechanizmu, a zatem niemozliwosc jego globalnej analizy nazwa pliku definicja.
Jak działa Nastepnik:
Co to jest 1. wezel w grafie nastepujacy bezposrednio po danym wezle; 2. następny obiekt wykazu. Zobacz tez poprzednik, potomek nazwa pliku co znaczy.
Jak działa NC:
Co to jest sieciowy, przewidywany nastepca komputera typu PC; uzytkownik NC czerpie wszystkie zasoby z sieci komputerowej; 2. sterowanie numeryczne; 3. [dawn.] skrót nazwy popularnej powloki, programu Norton nazwa pliku słownik.
Jak działa Naped Zip:
Co to jest dyskowy o czasie dostepu 25 ms i szybkosci przesylania do 1,4 MB/s (schemat Zip 250), dolaczany poprzez interfejsy SCSI, IDE albo portem równoleglym, wytwarzany poprzez Iomega (albo licencyjny); 3,5 nazwa pliku znaczenie.

Czym jest Pliku Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .