Słownik nazwa bezwzgledna co to jest? Do czego służy jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa bezwzgledna

Co to jest NAZWA BEZWZGLEDNA: nazwa rozpoczynajaca się od nazwy korzenia drzewa katalogów, jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w systemie plików, na przykład: /root/usr/zpl/slow
Jak działa NIS:
Co to jest informacyjna; obiekt protokolów NFS obslugujacy zarzadzanie kluczami i sprawdzanie tozsamosci klientów sieciowego mechanizmu plików NFS. NIS przechowuje takze odwzorowania nazw uzytkowników na nazwa bezwzgledna co znaczy.
Jak działa Niska Klasa:
Co to jest zaszeregowanie tanszego wyrobu ( komputera, programu i tak dalej) o cechach typowych, wyposazonego w fundamentalne funkcje. Zwlaszcza odnosząc się do oprogramowania n.k. nie znaczy nizszej jakosci nazwa bezwzgledna krzyżówka.
Jak działa Netscape Composer:
Co to jest dostepny bez oplat program spółki Netscape (www.netscape.com), umozliwiajacy projektowanie wygladu stron WWW, a więc tak zwany serwisu nazwa bezwzgledna co to jest.
Jak działa NIC:
Co to jest Informacyjne (USA), zajmuje się między innymi przydzielaniem identyfikatorów sieciowych organizacjom, których sieci sa przylaczane do Internetu. Zobacz tez adres internetowy, karta sieciowa nazwa bezwzgledna słownik.
Jak działa Nadrzedny:
Co to jest okreslenie stanu zaleznosci w ukladzie dwóch mechanizmów (serwerów) albo katalogów. Zobacz tez podrzedny, pan i sluga nazwa bezwzgledna czym jest.

Czym jest Bezwzgledna Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .