Słownik nazwa bezwzgledna co to jest? Do czego służy jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w.

Czy przydatne?

Co to jest nazwa bezwzgledna

Co to jest NAZWA BEZWZGLEDNA: nazwa rozpoczynajaca się od nazwy korzenia drzewa katalogów, jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w systemie plików, na przykład: /root/usr/zpl/slow
Jak działa Naswietlarka:
Co to jest poligraficzne, na przykład marki Linotronic albo Varityper, utrwalajace z duza rozdzielczoscia (wieksza niz 1200 dpi) wizerunki stronic albo arkuszy drukarskich na przezroczystej folii albo papierze nazwa bezwzgledna co to jest.
Jak działa Nazwa Pliku:
Co to jest liter, cyfr i innych znaków (na przykład _ , ! albo % ), za pomoca którego uzytkownik identyfikuje plik w katalogu biezacym. W rozwinietych systemach uniksowych (BSD) n.p. moga miec do 256 znaków nazwa bezwzgledna definicja.
Jak działa Naped Zip:
Co to jest dyskowy o czasie dostepu 25 ms i szybkosci przesylania do 1,4 MB/s (schemat Zip 250), dolaczany poprzez interfejsy SCSI, IDE albo portem równoleglym, wytwarzany poprzez Iomega (albo licencyjny); 3,5 nazwa bezwzgledna co znaczy.
Jak działa Nazwa:
Co to jest poziomie jezyków programowania, jezyków polecen, interfejsów serwerów ciag znaków o okreslonej skladni, identyfikujacy uzytkownika, przedmiot programowy (na przykład zmienna albo tablice) albo zasób nazwa bezwzgledna słownik.
Jak działa Nadrzedny:
Co to jest okreslenie stanu zaleznosci w ukladzie dwóch mechanizmów (serwerów) albo katalogów. Zobacz tez podrzedny, pan i sluga nazwa bezwzgledna znaczenie.

Czym jest Bezwzgledna Nazwa znaczenie w Słownik programisty N .