Słownik nasluch co to jest? Do czego służy do serwerów i interfejsów sieciowych. Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest nasluch

Co to jest NASLUCH: stan oczekiwania na nadejscie komunikatu; termin odnoszony do serwerów i interfejsów sieciowych. Zobacz tez podsluch
Jak działa Naped Dysku Twardego:
Co to jest wprawiajace w ruch obrotowy pakiet osadzonych na wspólnej osi dysków twardych, wyposażone w zespól magnetycznych glowic czytajaco-piszacych, poruszanych magnetoelektrycznym silnikiem krokowym. Dysk nasluch co to jest.
Jak działa Nazwa Rozróznialna:
Co to jest identyfikujaca przedmiot w drzewie informacji katalogowej standardu X.500. N.r. sklada się z ciagu atrybutów poddzielanych kreskami (/). Kazdy z atrybutów ma typ (na przykład C - country, a więc nasluch definicja.
Jak działa Nazwa Wzgledna:
Co to jest zaczyna się od nazwy katalogu korzeniowego; n.w. zaczyna się od nazwy obiektu wpisanego do katalogu biezacego albo od nazwy któregos z katalogów nadrzednych. Na przyklad kazda z nazw: slownik nasluch co znaczy.
Jak działa Niezaprzeczalnosc:
Co to jest aspekt ochrony przesylania danych: uniemozliwienie odbiorcy i nadawcy komunikatu zaprzeczenia, ze doszlo do jego przeslania nasluch słownik.
Jak działa Nazwa Binarna:
Co to jest poziomu, przeznaczoną do zastosowania poprzez procedury mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez identyfikator pliku, identyfikator procesu, identyfikator uzytkownika, nazwa symboliczna, nazwa nasluch znaczenie.

Czym jest Nasluch znaczenie w Słownik programisty N .