Słownik nanotechnologia co to jest? Do czego służy rozmiarze molekul, manipulujacych materia na.

Czy przydatne?

Co to jest nanotechnologia

Co to jest NANOTECHNOLOGIA: w 1959 r. Richard Feynman zaproponowal tworzenia maszyn o rozmiarze molekul, manipulujacych materia na poziomie atomów. Pomysl ten, rozwiniety poprzez Erica Drexlera w ksiazce Engines of Creation (1986), znaczy aktualnie kierunek badan, których celem jest wytworzenie molekul zdolnych przechowywac dane, wykonywac zadania obliczeniowe, a nawet potrafiacych tworzyc n a n o b o t y (nanobots), a więc molekularne "maszyny". Nazwa pochodzi od miary dlugosci: 1 nm (nanometr) = 1/1 000 000 000 m. Zobacz tez robot
Jak działa Niezawodnosc:
Co to jest przedmiotów mechanizmu: sredni czas bezawaryjnej pracy danego elementu, na przykład srednia liczba godz. swiecenia zarówki; 2. odnosząc się do mechanizmu zlozonego, na przykład mechanizmu nanotechnologia co to jest.
Jak działa NCSA:
Co to jest amerykanski osrodek badawczy, dzialajacy w ramach uniwersytetu Urbana-Champaign (Illinois), zajmujacy się zastosowaniami superkomputerów i sieci komputerowych. Zobacz tez Mosaic, Apache nanotechnologia definicja.
Jak działa National Semiconductor Corporation:
Co to jest amerykanska spółka komputerowa, producent ukladów scalonych, mikroprocesorów (32000), i mikrokomputerów jednoukladowych (COP 800 nanotechnologia co znaczy.
Jak działa Nazwa Rejestracyjna:
Co to jest poprzez uzytkownika w trakcie rejestrowania się w systemie komputerowym. Mechanizm operacyjny rozpoznaje uzytkowników za pomoca n.r., które sa im przydzielane poprzez administratora. Zobacz tez konto nanotechnologia słownik.
Jak działa NIL:
Co to jest którym w dokumentacjach i podrecznikach znaczy się wartosc wskaznika symbolizujacego koniec listy (a więc znamionujacego brak wartosci). W implementacjach NIL zwykle jest wskaznikiem o wartosci zero nanotechnologia znaczenie.

Czym jest Nanotechnologia znaczenie w Słownik programisty N .