Słownik nakladka co to jest? Do czego służy inny fragment programu w pamieci operacyjnej. Zamiana n.

Czy przydatne?

Co to jest nakladka

Co to jest NAKLADKA: 1. wymienny fragment kodu programu, zastepujacy na zadanie inny fragment programu w pamieci operacyjnej. Zamiana n. nastepuje pod kontrola zarzadcy n., który przechowuje nieuzywane n. w pliku na dysku i sprowadza je do pamieci wówczas, gdy sa potrzebne. Wykorzystywanie n. umozliwia pisanie wiekszych programów niz fizycznie dostepna pamiec operacyjna; 2. [niepopr.] powloka mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez stronicowanie
Jak działa Norton, P.:
Co to jest programista i projektant oprogramowania, autor licznej rodziny programów narzedziowych dla komputerów osobistych i wielu ciekawych ksiazek fachowych i popularyzatorskich, zasluzony w szerzeniu nakladka co to jest.
Jak działa NNTP:
Co to jest protokól transportowy w i a d o- m o s c i s i e c i o w y c h, jest to artykulów grup dyskusyjnych. Zobacz tez Internet, ONE nakladka definicja.
Jak działa Nazwa Wzgledna:
Co to jest zaczyna się od nazwy katalogu korzeniowego; n.w. zaczyna się od nazwy obiektu wpisanego do katalogu biezacego albo od nazwy któregos z katalogów nadrzednych. Na przyklad kazda z nazw: slownik nakladka co znaczy.
Jak działa Nazwa Bezwzgledna:
Co to jest nazwa rozpoczynajaca się od nazwy korzenia drzewa katalogów, jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w systemie plików, na przykład: /root/usr/zpl/slow nakladka słownik.
Jak działa Nastepnik:
Co to jest 1. wezel w grafie nastepujacy bezposrednio po danym wezle; 2. następny obiekt wykazu. Zobacz tez poprzednik, potomek nakladka znaczenie.

Czym jest Nakladka znaczenie w Słownik programisty N .