Słownik nakladka co to jest? Do czego służy inny fragment programu w pamieci operacyjnej. Zamiana n.

Czy przydatne?

Co to jest nakladka

Co to jest NAKLADKA: 1. wymienny fragment kodu programu, zastepujacy na zadanie inny fragment programu w pamieci operacyjnej. Zamiana n. nastepuje pod kontrola zarzadcy n., który przechowuje nieuzywane n. w pliku na dysku i sprowadza je do pamieci wówczas, gdy sa potrzebne. Wykorzystywanie n. umozliwia pisanie wiekszych programów niz fizycznie dostepna pamiec operacyjna; 2. [niepopr.] powloka mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez stronicowanie
Jak działa NNTP:
Co to jest protokól transportowy w i a d o- m o s c i s i e c i o w y c h, jest to artykulów grup dyskusyjnych. Zobacz tez Internet, ONE nakladka co znaczy.
Jak działa Nadawca:
Co to jest mechanizm wysylajacy komunikat, na przykład za posrednictwem sieci komputerowej. Zobacz tez odbiorca nakladka krzyżówka.
Jak działa Nazwa Bezwzgledna:
Co to jest nazwa rozpoczynajaca się od nazwy korzenia drzewa katalogów, jednakowo interpretowana z kazdego miejsca w systemie plików, na przykład: /root/usr/zpl/slow nakladka co to jest.
Jak działa Nazwa Rozróznialna Wzglednie:
Co to jest kazdy fragment sciezki identyfikujacej przedmiot skatalogowany w standardzie nazewniczym X.500; dowolny podzbiór atrybutów identyfikujacych. Zobacz tez nazwa rozróznialna nakladka słownik.
Jak działa Notacja:
Co to jest interpretowany mechanizm oznaczen umozliwiajacy zapisywanie pewnej klasy napisów, na przykład notacja matematyczna, zapis nutowy, notacja BFN albo notacja EBNF. Kazdy jezyk programowania okresla nakladka czym jest.

Czym jest Nakladka znaczenie w Słownik programisty N .