Słownik naglówek co to jest? Do czego służy jej nazwe, ewentualne wskaźniki, ich rodzaje i.

Czy przydatne?

Co to jest naglówek

Co to jest NAGLÓWEK: 1. poczatkowy fragment procedury albo funkcji, okreslajacy jej nazwe, ewentualne wskaźniki, ich rodzaje i (opcjonalnie) wartosci poczatkowe; 2. poczatkowy fragment komunikatu ( pakietu) z informacjami o nadawcy, odbiorcy, dlugosci komunikatu i tym podobne; 3. poczatkowy fragment struktury danych, opisujacy jej wlasciwosci. Zobacz tez ogon, przedrostek, glowa kolejki
Jak działa Netykieta:
Co to jest savoir-vivre, zestaw specyficznych regul zachowan, sposobów komunikowania się, symbolika i ceremonial obowiazujacy bywalców cyberprzestrzeni, a zwlaszcza uczestników internetowych dyskusji, czlonków naglówek co to jest.
Jak działa Nieznaczace Zera:
Co to jest zapisie pozycyjnym liczby, na przykład 0013, nie wplywajace na jej wartosc, dodawane na przykład w celu utrudnienia falszowania wyników. W nie wszystkich jezykach programowania (C, C++, Java) zero naglówek definicja.
Jak działa NOM:
Co to jest schemat obiektu sieciowego; jedno z podejsc do budowy aplikacji rozproszonych. Zobacz tez DOM, e-speak naglówek co znaczy.
Jak działa Nosnik:
Co to jest przechowywania albo przekazywania informacji, na przykład warstwa materialu ferromagnetycznego na dysku, promien swiatla podczerwonego w swiatlowodzie, fala radiowa w drodze do satelity naglówek słownik.
Jak działa Nienaruszalnosc:
Co to jest zasobów komputerowych: zagwarantowanie, ze zasoby informacyjne mechanizmu komputerowego, zarówno w trakcie ich przechowywania, jak i przesylania, beda zmieniane tylko poprzez osoby (programy naglówek znaczenie.

Czym jest Naglówek znaczenie w Słownik programisty N .