Słownik nadzorowanie co to jest? Do czego służy systemie komputerowym, dogladanie zasobów.

Czy przydatne?

Co to jest nadzorowanie

Co to jest NADZOROWANIE: sprawowanie kontroli nad procesami przebiegajacymi w systemie komputerowym, dogladanie zasobów systemowych, na przykład n. wspólbieznosci, przydzialu zasobów, dostepu, pracy urzadzen zewnetrznych, uzytkowników. Zobacz tez dogladanie, sterowanie
Jak działa Novell Corporation:
Co to jest komputerowa, od 1988 r. dominujaca na rynku sieci lokalnych PC; w drugiej polowie lat dziewiecdziesiatych ogarniala do 60 proc. rynku sieciowego. Sieciowy mechanizm operacyjny NetWare, w 1993 r. N.C nadzorowanie co to jest.
Jak działa Nadmiar:
Co to jest poprzez sprzet przypadek, gdzie rezultat dzialania nie miesci się w rejestrze maszynowym. Analogia n. jest osiagniecie poprzez samochodowy licznik kilometrów wartosci 99999 - po przejechaniu nadzorowanie definicja.
Jak działa Netykieta:
Co to jest savoir-vivre, zestaw specyficznych regul zachowan, sposobów komunikowania się, symbolika i ceremonial obowiazujacy bywalców cyberprzestrzeni, a zwlaszcza uczestników internetowych dyskusji, czlonków nadzorowanie co znaczy.
Jak działa Niezmiennik:
Co to jest zamknietej przestrzeni stanów, zachowywana w statycznych punktach programu, gdzie mozna obserwowac fragment przestrzeni stanów. N i e z m i e n- n i k p e t l i (loop invariant) jest okreslany jako nadzorowanie słownik.
Jak działa Nazwa Binarna:
Co to jest poziomu, przeznaczoną do zastosowania poprzez procedury mechanizmu operacyjnego. Zobacz tez identyfikator pliku, identyfikator procesu, identyfikator uzytkownika, nazwa symboliczna, nazwa nadzorowanie znaczenie.

Czym jest Nadzorowanie znaczenie w Słownik programisty N .